26

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Robert podpisywałbyś się swoim imieniem i nazwiskiem..

27

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Bardzo dobrze. Niech radni pisu to przeforsują. Myślę że rozsądni radni z PO i Rozwoju Rzeszowa też to poprą. Nie ma sensu robić polityki tam gdzie chodzi o zdrowie i czyste powietrze.

28

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Nie ma sprawy Tomm... czy jak Ci tam wink

29

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Niektóre nicki są oczywiste... tak jak np. w przypadku Sheparda.

30

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Wstyd dla miasta. Kolejna święta wojna nawiedzinych oszołomów przeciw zwykłym ludziom!!!!!!!!!!!!!!!!!

31

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Spokojnie człowieku z rynku smile trochę mniej nikotyny, to może i zdrowie i kojarzenie sie poprawi? Ja jestem własnie zwykłym człowiekiem, nie palę, nie jestem uzależniony, nie chcę szkodzić innym ludziom i niech ludzie (np. palacze) też nie szkodzą mnie i mojemu dobremu samopoczuciu.

32

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

A dlaczego nie można zróżnicować i na rynku dopuścić palenie a na 3 maja wprowadzić zakaz?

33

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

To niestety nie jest najlepszy pomysł. Nie po to miasto zainwestowało w rynek tyle milionów, żeby teraz zrobić tam rezerwat dla palaczy. To jest "salon"miasta i zarówno palący jak i niepalący powinni móc z niego korzystać. Nie zapominajcie, że zakaz palenia miałby obowiązywać jedynie pod zadaszeniami ogródków. Na otwartej przestrzeni rynku zawsze będzie można zapalić.

34

Odp: Na strefę dymu nie ma prawa?

Zakaz jest potrzebny ale chyba trzeba dużo czasu zanim niepalacy zaczną częściej zagladać na rynek . Ja z żoną wolimy zatrzymać sie na 3 maja. w tych ogródkach co prawda też palą, ale zdecydowanie mniej. Wyraźnie lepszy klimat smile