1

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Bilet normalny będzie kosztował 2,80 zł, a bilet ulgowy 1,70 zł. Jak łatwo policzyć, osoba dorosłą chcąca pojechać tam i z powrotem zapłaci 4,60 zł, a jeśli będzie musiała się przesiadać...

Halo! Czy na TWiNN też już wkracza epoka odfajkowanej roboty redakcyjnej???? Bo wg mnie 2,80 + 2,80 to jednak wciąż 5,60 smile

3

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Nie pojmuje dlaczego urzędnicy są tak pozbawieni wyobraźni. Przecież im bardziej będą podwyższali ceny biletów tym bardziej będą tracili klientów. A słyszałam jakoby urzad chce zachecać do jeżdżenia autobusami?

4

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Ewa, wytłumaczenie jest proste. Cenami biletów zajmuje sie jedna komórka urzędu miasta, a zachęcaniem do korzystania z miejskiej komunikacji druga komórka smile Inaczej być nie może gdy za rządów Ferenca ilość urzędników zwiększyła sie pewnie dwukrotnie. Przerost administracji zawsze kończy sie chaosem smile

5

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Dziękujemy Malutka za zwrócenie uwagi. Jest już poprawione. Dołożymy starań, aby podobne błędy rachunkowe już się nie pojawiały smile

6

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

"Cenami biletów zajmuje sie jedna komórka urzędu miasta, a zachęcaniem do korzystania z miejskiej komunikacji druga komórka " - To oczywiście bardzo dowcipne ale mnie nie do śmiechu. Dzień po dniu media informują mnie o kolejnych ruchach rządzących w Warszawie i Rzeszowie. Wcale sie nie dziwię ludziom wyjażdżającym za granicę skoro na miejscu tak się ich dołuje.

7

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Rozumiem rozgoryczenie ale na to jest tylko jedna rada Ruff. Nie ogladaj newsów telewizji, a w internecie nie czytaj codziennych wiadomości.

8

Odp: W Rzeszowie lepiej chodzić piechotą!

Czasem się nie da piechotą. Niestety wiele osób jest jednak skazanych ten rodzaj komunikacji. I chyba na tym też się bazuje, bo zawsze będzie grupa mieszkańców korzystających z MPK.