1

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

Byłem i polecam, choć jak dla mnie trochę za cukierkowo ozdobiony jest kwiatami.

3

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

Co za powitanie gości. Na samym froncie zamku, z przodu wieży widnieje od razu bardzo gustowny średniowieczny sraczyk. Do tego widziany (z zawartością) od dołu smile Zatem przybywający na zamek w przeszłości byli witani ciekawymi widokami i zapachami smile

4

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

Jest coś magicznego w takiej kamiennej budowli położonej wśród wzgórz i lasów. Coś jak zaklęcie. Szczególnie gdy dojeżdża się do takiego miejsca to aż ciarki przechodzą. Przeżyłam to za każdym razem gdy jadę np. do Odrzykonia. Zamek w mieście nie robi już takiego wrażenia ale wsród bujnej przyrody to co innego. W Tropsztynie byłam kilka lat temu i widzę ze znowu powinnam przypomnieć sobie to miejsce. Pamiętam gospodarza który teraz w wywiadzie z tym samem zapałem opowiada o zamku. Mam nadzieję, że za tydzień będzie daldzy ciąg i to czego się spodziewam smile

5

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

To tylko makieta zamku. Nie rozumiem fascynacji taką mistyfikacją. Równie dobrze można podziwiać udające zamki cygańskie wille.

6

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

No drogi architekcie, chyba to jednak znacząca różnica i to pod wieloma względami.

7

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

>>to jednak znacząca różnica i to pod wieloma względami<<
Niby jaka. Chyba tylko taka, że cygański pałac służy do zamieszkania a odbudowany zamek do... No właśnie. On nawet nie ma funkcji.

8

Odp: Odtworzony średniowieczny zamek

A mnie się bardzo podoba...za jakiś czas nabierze patyny i będzie wyglądał jakby stał tu od stuleci. Brawo