26

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Oglądałem dziś w aktualnosciach dyskusję między radną Niewczas a Kultysem. Co ta baba wygadywała, jedyny jej program to: "murem będziemy stać za naszym prezydentem choćby składał wniosek o Malawę 30 razy, w innych sprawach tez nie zawahamy sie poprzec nawet najgłupszej jego ustawy." sad Po skończeniu dyskusji siedziałem oniemiały i teraz dziwię się jak w ogóle radni od Kultysa i Deca mogą wytrzymywać z tymi ferencowymi lizusami. Ja bym ich cały czas bojkotował sad

27

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Cyrk w ratuszu jest smutny i żenujący, to prawda. To co wczoraj zaprezentowała Niewczas w telewizji pokazuje jakie bolszewicke myslenie maja oni w polityce. Albo wypowiedzi innych radnych rozwoju Rzeszowa. Oprócz fiołka, który sklecił w miarę logiczna wypowiedź, opinie pozostałych były śmieszne i pozbawione sensu. Jak można mówić że sensem istnienia miasta jest ciągłe rozszerzanie granic. Co to k... jest? Kosmos po wielkim wybuchu?
Muszę przyznać racje bojkotującym, ale taki protest na dłużej nic nie da. Pożytek z niego przynajmniej taki że bliżej poznamy poziom niektórych z naszych przedstawicieli.

28

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Żal mi was. Nie potraficie sie wznieść ponad podziały i przyznać rację prezydentowi. Rzeszów musi się powiększać, to nieuchronne. Ale bądzcie spokojni. Historia przyzna prezydentowi racje. Jak nie wy to potomni uznadzą go za wielkiego człowieka.

29

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Dajcie spokój trollowi. Niech se wypisuje te swoje histeryczno-spazmatyczne gdybania w sprawie przeformatowania niektórych.
Mania wielkości to jednostka chorobowa. Dotycza zrówno człowieka jak i społeczeństwa. W obywdu przypadkach prowadzi do żałosnego końca. Historia akurat NIE PRZYZNAJE racji takim postaciom i narodom.

30

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

"... Jak nie wy to potomni uznadzą go za wielkiego człowieka...."

Te, wyborca! Chcesz się nad podziały wznosić, a problemy z poprawnym sformułowniem zdania w języku ojczystym masz... smile
Skończyłeś szkołę PZPR tak jak twoi idole? Czy jesteś analfabetą z wyboru? lol

Pamiętaj, że Historia zawsze była przeciwko IDIOTOM.

Miłego dnia,
S.

P.S. Przeglądnąłem właśnie materiał z Aktualności TVP Rzeszów: występ radnych Chlebka, Budzika i Fijołka - ubaw po pachy i to za darmochę.
Radna Niewczas vs radny Kultys - to był już zwyczajny NOKAUT: przyboczna prezydenta centralnie na dechach... Nie wiem czym Ferenc straszy tych swoich wasali, że takie idiotyzmy gadają publicznie... big_smile Nawet prowadzący, kolega Boratyn z trudem utrzymywał powagę...

31

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

"Rzeszów musi się powiększać"

Miasto to nie kłębek włóczki, którego rozwijanie polega na rozwleczeniu go po okolicy... Żeby można mówić o tym, że miasto się rozwija trzeba brać pod uwagę o wiele więcej aspektów niż nieograniczone parcie na przyłączanie na zasadzie samego przyłączania... Zresztą jak piszą fachowcy odnośnie zrównoważonego rozwoju miast polskich, cała ta polityka winna być prowadzona z głową [kwestie ochrony środowiska, zaspokajanie potrzeb całej społeczności, planowanie przestrzenne, infrastruktura, transport publiczny itp.] A najważniejsze jest, żeby umieć owe tereny wykorzystać także pod względem służącym już istniejącej tkance miejskiej... No i proces ewentualnego pozyskiwania nowych terenów powinien być rozłożony w czasie... Inaczej niczego poza niezagospodarowaną ziemią do miasta się nie wniesie...

Ostatnio edytowany przez jagienka.prima (2012-02-09 13:09:07)

32

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Ps. Zapomniałam... Akurat z  Malawą wniesie się dodatkowo kilku radnych z gatunku nieodmawiających prezydentowi... smile smile smile

33

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

"... Akurat z  Malawą wniesie się dodatkowo kilku radnych z gatunku nieodmawiających prezydentowi..."

I o to głównie chodzi. Wkurzające jest to bredzenie radnych Niewczas, Budzika, Fijołka i Chlebka o wyższych ideach. To takie same pierdoły jak opowieści o rzeszach poszkodowanych na przejściu, w miejscu budowy kładeczki zero i smutne kawałki o tradycjach historycznych na Matysówce. Nawet ściemniać z gracją ratuszowe urzędasy nie potrafią.

I jeszcze jedna, istotna sprawa, o której wspominał radny Kultys w swojej wypowiedzi: to WYBORCY zadecydowali o tym JAKIEGO POPARCIA udzielają Ferencowi w ostatnich wyborach! To WYBORCY spowodowali, że przewaga Ferenca i jego świty nie była tak duża jak w pierwszej kadencji. I to przeciwko WYBORCOM prowadzone są teraz działania Ferenca, który uparł sie jak koza na obierki żeby ZMIENIĆ PROPORCJE poparcia udzielonego jego stronnictwu w ostatnich wyborach. To jest polityczna żenada i kpina. I mniemam - upadek... a w każdym razie: początek końca. Według mnie czują to dworzanie jaśnie oświeconego i daltego tak się miotają: wystarczy popatrzeć w obłędny, rozbiegany wzrok referującego radnego Chlebka... Tak wygląda PANIKA. lol

34

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Uratował województwo? Zaliczy nas do metropolii?... Hmmm...
Wyborca w swoich pochwałach dla prezydenta zapomniał jeszcze dodać, że Ferenc zelektryfikował miasto i wymyślił koło. Jak można nie docenić go w tych wielkich wynalazkach które w końcu pchnęły Rzeszów na ścieżkę szybkiego rozwoju? Niech jeszcze Ferenc przekona rząd do przeniesienia do nas stolicy Polski to na pewno zrobimy mu pomnik na słupie smile

35

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

"... Ferenc zelektryfikował miasto i wymyślił koło..."

Z elektryfikacją, to nie wiem, ale KOŁO w Rzeszowie wymyślili w czasach zdecydowanie PRZEDFerencowych: do dziś KOŁO jeździ na zdrowie, od dworca PKP do... dworca PKP. Jak to KOŁO.

smile

Skądinąd: fajny patent na fajny obrazek promocyjny: ładne foto autobusu z odpowiednim oznaczeniem i napis: W Rzeszowie wymyśliliśmy KOŁO.

36

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Zainteresowała się tematem w tym tygodniu. Trochę się uśmiałam, że nawet w Rzeszowie mamy małą aferę polityczną wink Ale tak na poważnie, to przeczytałam wszystkie materiały prasowe również wasze, ten z poprzedniego tygodnia i teraz. I tak sobie myślę, jak wielki interes prezydent ma w tym że tak dąży do tego celu, żeby nie napisać że "po trupach"? Uważam że, może należałoby się poważnie zastanowić, co kryje się za tą wręcz rozpaczliwą determinacją?

37

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Od jakiegoś czasu obserwuje takie dziwne wypowiedzi i uważam, że jest to swoista nobilitacja dla TWiNN. To świadczy o sporej sile oddziaływania tego portalu. Armia wiadomo skąd od jakiegoś czasu sieje zamieszanie. To nic, że osoba odrobinę interesująca się miastem od razu to wyłapie widząc chwalebne komentarze o panującym. Ktoś jednak zadaje sobie trud aby jednak tutaj mieszać; gdyby ten portal nie miał dostatecznej siły, artykuły i opinie stąd przeszłyby bez echa. Oto najlepszy dowód na to, że portal jak najbardziej jest potrzebny i że świetnie spełnia swoją opiniotwórczą rolę.

Ostatnio edytowany przez STZ (2012-02-10 13:43:33)

38

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

No to kostka w grze! Malawa staje się Rzeszowem. Ferenc i jego sługusy górą. Chyba czas opuścić to miasto, bo nic dobre się tu już nie wydarzy. Żenujące zachowanie radnych!

39

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Pozostaje upublicznić teraz powody, jakie spowodowały, że radni z PO i PiS zmienili zdanie i zagłosowali tak jak chciał Ferenc. I trzeba to nagłośnić. Bardzo jestem ciekawy (i pewnie nie tylko ja) jak swój postępek wytłumaczy tych pięciu - nie bójmy się nazywania rzeczy po imieniu - słabeuszy bez honoru. Motywacji jednego (jednej) się domyślam.

S.

40

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Powodem dla którego radni PO zmienili zdanie było stanowisko władz wojewódzkich ich partii. Czemu te władze tak bardzo sprzyjają pomysłom prezydenta, nawet wbrew poglądom ich radnych? Nie wiem.
Jeśli natomiast chodzi o radnych PIS to nie zmienili zdania. Głosowali "przeciw". Jedynie Krystyna Wróblewska głosowała "za" ale ona już od kilku sesji nie przychodziła na głosowania w sprawie Malawy tłumacząc się chorobą. Dawało to efekt taki, że pozbawiała PiS jednego głosu.
Zajmuje stanowisko dyrektora PCEN, podległego wicemarszałek Kowalskiej z SLD.
Ocenę moralną pozostawiam czytelnikom.

41

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Czyli rację ma Shepard. Ona jest z placu Pigalle.

42

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

Nie! Mówiąc wprost zwyczajnie skur...ła sie sad

43

Odp: Nowa gra miejska... w Malawę

I w tym właśnie jest problem z PO. Ich władze (łukaciejewska z bieszczad i rynasiewicz z puszczy) gówno wiedza o mieście Rzeszowie i funduja nam wiejskie zmiany! sad sad