1

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Jak tam panie marszałku z PIS burzymy symbol Rzeszowa i zrzucamy z samej góry 2 krzyże herby miasta jak we Francji z pomnika polskiego papieża? TVN 24 i Polsat News pewnie na żywo będzie nadawał jak krzyże rozbijają się o bruk! Jedno pewne przejdzie pan do historii.

3

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Co by nie powiedzieć ten rząd docenia podkarpacie. Che się powiedzieć wreszcie. Zgrzytem jest tylko stawanie prezydenta Rzeszowa przysłowiowym okoniem.

4

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Sondaże pokazują skuteczność pisowskiej polityki. Przepaść między Pisem a PO jest coraz większa. Partię tą popierają już nie tylko ludzie o typowych poglądach prawicowych ale coraz więcej ludzi niezdeklarowanych politycznie. Najbardziej traci na tym lewica. Ona praktycznie zniknęła ze sceny. To skutek tego genialnego ruchu z 500+

5

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

W tym kraju chyba wreszcie udało się odczarować ciągłe okłamywanie nas przez polityków. Obiecywali, wygrywali wybory a potem robili to co chcieli. Pis przynajmniej na razie zachowuje się inaczej. Widać że im zależy na zmianach. Inaczej dogadaliby się z politykami unijnymi i grzali ciepłe posadki. Oni się narażają i może w niektórych sprawach nie mają racji ale w całości wychodzi to na plus. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pisem i mogą liczyć na moje poparcie.

6

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Niech dalej PO tak ujada na Polskę w Brukseli jak to było wczoraj to pis będzie miał poparcie 60 procent.

7

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

PIS jeśli chodzi o gospodarkę i dbanie o zwykłych ludzi nie ma sobie równych. Ale tylko w sprawach całego kraju. Na 100% kolejne wybory do sejmu/senatu wygrają. Ale góra w Warszawie chyba nie wie co tu w Rzeszowie robi ich partyjna pisowska trójca Kultys, Fiołek i Szlachta? Rzeszów nazywają bastionem pisu ale jeśli nie mam racji dlaczego tutaj NIGDY pis nie miał większości w radzie miasta? Blokują inwestycje blokują rozwój. Przeciwni wszystkiemu. Pis w Rzeszowie nigdy nie wygra do czasu usunięcia radnego Kultysa z szeregów tej partii.

8

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Szok ile tu pisowskiej propagandy w komentarzach. Przykre jest tylko to, że te komuchy faktycznie mają szanse kolejny raz wygrać wybory...

9

Odp: Jasionka dorówna Krynicy?

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?