1

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Dziewczyny niektóre są całkiem fajne, pozostałe... Hmm... to kwestia gustu. Natomiast urzekające są te reklamowane firmy w tle smile Import export, turbo wypożyczalnia video, akumulatory i podnośniki. To dopiero był rozwój gospodarczy smile

3

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

A zespół muzyczny??? ZESPÓŁ! Brakuje mi tylko Lutka Danielaka na czele peletonu! smile

4

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Buniowska była wybrana na miss w 1989. Pamiętam ją ze szkoły. Myślę że nie ja jeden wink Nie mam z nią kontaktu ale przesłałbym jej link do tej strony. Zdziwiłaby się jak długo żyją zdjęcia z tamtych konkursów smile

5

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Czyli kolega studiował w PLSP? Jaki rocznik? Ten co Buniowska?

6

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Nie mogę smile Znalazłam siebie smile smile smile smile smile

7

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

A dokładniej? smile Jeśli się wolisz nie ujawniać, to może przynajmniej zdradź tajemnicę: czy jesteś wśród kandydatek do tytułu czy publiczności?

Chyba, że se zwyczajnie jaja robisz. Też git. Niech się skręcają z ciekawości. Ja w sumie też tam byłem lol

8

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Jako uczestniczka ale zdjęcia wyszły fatalnie więc proszę o więcej nie pytać. smile Zresztą to nie oddaje tego jak to wtedy wyglądało.

9

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

O proszę !
To ja proponuję by w nastepnym numerze Twinn opowiedzieć jak to wygladało.
Sądzę, że można by zamieścić relację uczestniczki "z pierwszej reki" np w postaci wywiadu - rozmowy.
Oczywiście mógł by być "anonimowy" - myśle że redakcja by sie zgodziła. Redakcjo, prawda ?
Proszę przemysleć i wysłać kontakt do siebie na maila: twinn@twinn.pl
Pozdrawiam !

10

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

zdjęcia wyszły fatalnie bo fotograf do bani

11

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Ja te zdjęcia oceniam jako historię sprzed 20 lat i to jest fajne:) Jeżeli chodzi o jakość zdjęć, no cóż... wtedy widziało się ostateczny efekt po wywołaniu kliszy...

12

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Cieszymy się, że jedna z uczestniczek odnalazła się na tych fotografiach:) I zgadzamy się z postem prof. Tarantogi smile. Zapraszamy Panią uczestniczkę, do kontaktu z naszą redakcją. Żadna fotografia nie odda atmosfery chwili. Z przyjemnością posłuchamy jak to wtedy wyglądało? smile:)

13

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Wg mnie to najlepszy poziom prezentowały dwójka, trójka i dziesiątka. I prawda jest taka że trójka wygrałą jak najbardziej zasłużenie! Brawo, nawet po latach smile

14

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

To były wybory Miss Ziemi Rzeszowskiej`91 . Wygrała Monika Urbańska, późniejsza finalistka Miss Polski`91. Jej losów nie znam.

15

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Hej;


Pamiętam Beatę Buniowską - na obozie wędrownym (2 tygodnie?) wzdłuż zachodniej granicy aż do Szczecina chyba w .. 88 roku ?  Pamiętam że była wtedy miss Rzeszowszczyzny i chyba przed dalszymi eliminacjami...

Zazdroszczę że dzisiaj wszystko się dokumentuje i szkoda mi,  że tak mało osób z dawnych analogowych czasów nie ma czasu lub ochoty jakoś odtwarzać tamtych czasów - były niezapomniane.

Pozdrawiam

piotr

16

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

17

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

hs=41855dc20039b43f408cc2a7840a21b7<div style="display:none;">