1

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Jestem za płatna strefą choć sam mam auto. Wreszcie zacznie sie opłacać budować parkingi wielopoziomowe.  Miasto z tego co wiem będzie taki budować na przeciwko szpitala na ul. Szopena/Szpitalna. Wpływy z parkometrów + rozruszanie nowego biznesu jakim są parkingi. Jestem za

3

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

"... Jestem za płatna strefą choć sam mam auto... "

Twoja logika, pisul jest wprost proporcjonalna do tej: "będzie jechał autobus, bo ludzie stoją na przystanku"...
Nic się nie zmienia ;-) czytać cię głąbie to zaszczyt...

4

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

@ krew w stolcu / Miasto nic tam nie będzie budować bo sprzedało tą działkę urzędowi marszałkowskiemu. Jeżeli już to marszałek wybuduje tam parking.

5

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

miejski, nie jest to logiczne? Szpital na Szopena jest zarządzany przez marszałka to niech zapewni mu parking.

6

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Owszem, tak jak logiczne jest żeby miasto zapewniło parkingi dla swoich instytucji w centrum

7

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Brawo. Wprowadzą płatną strefę, potem podwyższą ceny biletów autobusowych i najpopularniejszym środkiem lokomocji będą nogi. Ferenc to oszust, najpierw na początku rządów zlikwidował płatne parkowanie a jak już mu nie zależy na popularności to je przywraca. I jeszcze słyszę, że przedsiębiorcy mają mieć ulgowe traktowanie. Po co takie półśrodki - znajomi prezesa i tak masowo bedą mieli identyfikatory do jeżdżenia po wszystkich ciagach pieszych.

8

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Ktoś tu wykrakał. sad W przyszłym tygodniu ma zapaść decyzja o podwyższeniu cen biletów autobusowych do 3 zł.

9

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Prezydent nie wymyślił podwyżki cen biletów mpk tylko Anna Kowalska z ZTM jak już. Wymyśliła kobiecina że w Lublinie podnoszą ceny to i może i u nas podnieść.  Ani słowa jak rozłożysty jest Lublin i ile km da rade przejechać na bilecie. Rzeszów mały zwarty,  paliwko nie drożeje,  unia sfinansowała autobusy i tablice.  Dlaczego Ania chce wydoić Rzeszowiaków? Może ma TE dni? W poniedziałek głosowanie w radzie miasta. Ale podwyżka upadnie!  Kilku radnych mówi że tak nie zakreklamuje sie komunikacji miejskiej i porzucenia prywatnych aut. I wprowadzanie płatnej strefy przy równoczesnym podnoszeniu cen biletów nie zyska większości. Ferenc ani tego nie wymyślił ani tego nie poprze. 3zł to psychologiczna bariera.  Ludzie jeśli jakimś cudem przeszłoby w głosowaniu to wybiorą rower albo na piechote. 3 zł smile Ania pewnie straci prace na święta.

10

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Cena biletu mpk dla mnie nieważna bo zamierzam oddawać krew i mieć przejazdy za darmo. Honorowi krwiodawcy przybywam. Ps. przy pobieraniu krwi pytają o orientacje seksualną?

11

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Co do budowy wielkopowieżchniowych sklepów meblowych Ikea i Agata meble jestem przeciwko. Sam wyplatam meble z wikliny i układam błazerie z maliny na obce pióro.

12

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Według mnie łatwiej jest płacić 3 zł niż 2,80. Od tych 20 groszy nikt nie zbiednieje.

13

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Jeszcze łatwiej płacić 2,50 albo 2 zł. Miasto nie zbiednieje od tych kilku groszy

14

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Czy widzieliście kiedyś władzę tyrana który obniża ludziom podatki lub ceny biletów. Te kwoty mogą iść tylko w górę. Ferenc potrzebuje nowych pieniędzy bo idzie na wojnę z gminami o przyłączenie kilku wsi. Miasto musi się tera zbroić, wydawać pieniądze na urzędników, agentów i emisariuszy co bedom chodzić po wiejskich jarmarkach i agitować na rzecz nowego świetlanego ustroju miejskiego. Stara dobra szkoła agitki smile

15

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

Tyle że władza choćby nie wiem jak tłumaczył nie ma podstaw do podwyżek. Większość błyskotek kupiła łunia a paliwo nie dość że nie rośnie to spada zwłaszcza jak kupuje sie hutlrtowo dla całego taboru. Nie ma uzasadnienia na podwyżki.  Ale większym kuriozum równoczesna podwyżka biletów i obniżka cen w strefach płatnego parkowania. To sie nie dodaje.

16

Odp: Płatna strefa - grzechy główne

@ rowerzysta. A od kiedy działania Ferenca mają się dodawać? przecież to sterowanie ręczne najprymitywniejsze z możliwych. Matip dostaje polecenia jakie stawki za postój ma pobierać. Jak zmieni się pogoda i dotrą słuszne opinie mieszkańców to na drugi dzień prezio zażyczy sobie obniżkę biletów mpk. A w grudniu jeszcze stanowisko o budowie kolejki jednoszynowej (oczywiście w przyszłości) bo rzeszowianie mają czuć że gospodarz o nich wciąż myśli. To recepta na niekończącą się wdzięczność ludzi. Nawet jak to wszystko zawali się w cholerę to będzie winne Państwo islamskie wink sad