1

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Ferenc urodził sie 10 lutego 1940 w Rzeszowie. Teraz ma 76 lat. Panie Stanisławie M. pisanie że przyłączenie Krasnego do Rzeszowa będzie trampoliną wyborczą dla Ferenca do sejmu w 2017 roku mnie śmieszy.  A co do Krasnego. Od rana do nocy auta z temtego rejonu korkują miasto. Może warto zalegalizować tą fikcje jaką starają sie fosować władze Krasnego że Rzeszowa nie potrzebują. Doją ten Rzeszów a dokładać sie nie ma komu. Jak tak bardzo nie chcą do Rzeszowa to po co tu jadą?

3

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Ferenc jest bardzo zasłużony. Nie przeczę. Ale powinna być przynajmniej zwyczajowo przestrzegana jakaś granica wiekowa w pełnieniu ważnych funkcji. 76 letni prezydent na koniec kadencji będzie miał osiemdziesiątkę. Trochę to żałosne. Staruszek Kornel Morawiecki marszałek senior sejmu jest nawet młodszy.

4

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Pięć lat temu też mówiono że Ferenc za stary i nie będzie kandydował na trzecią kadencję. A kandydował i na trzecią i na czwartą. Teraz nie zdziwi mnie nawet jego ponowna kandydatura do senatu za 4 lata.

5

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Głupoty piszecie. Prezydent Ferenc ma jeszcze tyle energii i z powodzeniem będzie kierował naszym miastem jeszcze przez co najmniej następną kadencje!

6

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Co za troll sad

7

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

xxl, pisul, czy jak ci tam. Zastanów się co piszesz. O ile w ogóle rozumiesz, co to znaczy lol

8

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Rekord należy do japończyka co miał 128 lat.  Feren jeszcze spokojniez 2 kadencje wygra.  A dziś na rzeszow-news piszą o nkwym moście przez wisłok który planuje prezydent!  Stary?  On ma wigoru za trzech.  A co do mostu jestem za.  To bardzo dobry pomysł w tym miejscu.

9

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Ferenc sie sprawdza i jest dobry w tym co robi.  To i ludzie na niego głosują. Oby zdrowie mu dopisywało i rządził jak najdłużej. Miasto pięknieje,  inwestycji i ludzi przybywa.  A kto uważa inaczej to dopisze że o swojej głupocie przekonacie sie jak kiedyś kiedyś przyjdzie następny po panu Ferencu.  Ale to norma że ludzie dopiero doceniają kogoś gdy go zabraknie

10

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

A ja nawet jak będzie miał 90 lat to i tak będę na niego głosowała.

11

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Słyszeliście news dnia. Ferenc chce budować nowy kolejny most z drabinianki na lisią góre. Napisali. O tym na Rzeszow-News.Pl

12

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Brawo Ferenc, brawo nowy most. Mieszkańcy Boguchwały będą bez problemu jeździć do Tyczyna lol

13

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Hujo czy jaj ci tam Boguwała i Jiczyn nie leżą w Rzeszowie. Śmierdzący cebulą nie mają głosu.  Most dla Rzeszowian i co w tym dziwnego że prezydent którego wybrali mieszkańcy ułatwia życie swoim.

14

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Prezydentowi życze dużo zdrowia i kolejnej udanej kadencji w fotelu prezydenta miasta. Ma pan głos mój i głosy mojej licznej rodziny.

15

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Kwiaty!  O kwiatach zapomniałem dla naszego dobroczyńcy. 10 lutego ma urodziny. Będziemy wszyscy. Jeszcze raz dużo zdrowia

16

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Polityka to brudna gra. Ferenc już nie raz robił mieszkańców w h... Potrafi przy tym robić doskonały pr. I za to go kochamy!!!!!!!!

17

Odp: Nowa gra prezydenta Ferenca

Wspomniana "brudna gra" to zaproponować kobiecie seks analny wiedząc że ta ma uporczywą rzadką biegunke połączoną z kaszlem