1

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Jakie to kiedyś było na żenującym poziomie. Te stroje i ta oprawa. Kto to wymyślał? Całe szczęście to za nami. Warto pokazywać takie zdjęcia to wielu doceni zmiany. I wcale nie chcę poruszać wątków personalnych bo znowu zostanę skrytykowany ale powiedzcie ze dziś nie jest fajniej smile

3

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Tamten czas na swój czas był odjazdowy! Dziś jest inaczej. Czy fajniej? Nie wiem. Ale wiem jedno: za kilkanaście, kilkadziesiąt lat Ci, co przyda po nas napiszą o tym co dla nasz dziś fajne - ale badziew! Tak więc drogi Melu nic epokowego nie odkryłeś.

4

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Najlepsza jest ta panna na ostatnim zdjęciu smile Uśmiech od ucha do ucha, "super" kiecka i te nogi, nogi 1 klasa smile

5

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

> Najlepsza jest ta panna na ostatnim zdjęciu

zgadza się; to ta sama co na fotce w czerwonym wdzianku i w parze z czarnulą krótkościętą; zawieszenie pierwsza klasa: do samej ziemi. szkoda że dziś są dwadzieścia lat starsze lol

6

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Obydwie to modelki zza wschodniej granicy. Robiły wtedy wrażenie: większość rodzimych dżentelmenów na ich widok łykała ślinę na bezdechu smile Ale pozostałe z tej grupy - raczej wizerunkowo typowe...

7

Odp: Galeria: RETRO Rzeszów

Na wielu zdjęciach pojawia się wśród publiczności Janusz Płodzień smile Zupełnie jak w Zelig w filmie Woody Allena smile