26

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Ktoś pyta co Pan Pasterz osiągnął? Otóż bardzo wiele! O Pikniku i Radiolatorium już napisano. Ja dodam, że obecnie robi kapitalne eksponaty naukowe np. bodajże dla PGE. Do tego Eksperymentarium w SP nr 1. Szkoda, że tylko w tej jednej szkole. Ma Gość inwencję twórczą i podziwiam Jego pasję i zapał. Mam nadzieję, że rozwinie się w tej działalności popularyzatorskiej. I jeszcze coś: Panie Pawle! Proszę się nie dać namówić na żadne polityczne koligacje! Osiągnięcia Pana są tym cenniejsze, że nie stoi za nimi żadna pożal się Boże partyjka!
Serdecznie pozdrawiam! M.

27

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Szanowna Malutka, nie rób tu braterskiego PiAru i reklamy smile

28

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Tak, tak to prawdziwa reklama. Dobra robota!

29

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

To widzę pisul, że Ty znasz dobrze koligacje rodzinne... smile
No to sobie kiedyś jeszcze pogadamy smile

30

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Po tym co zrobiła platforma w Rzeszowie popierajac Ferenca, sama wydała na siebie wyrok. Na ich miejscu zapomnialbym już o niezaleznosci. Zamiast popierać obecnego prezydenta mogli wystawić własnego. Panie Andrzeju, ja bym na pana zaglosował. Oj popełniliście błąd :-(

31

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"... No to sobie kiedyś jeszcze pogadamy... "

Papuga gada. Człowiek mówi. Śnij dalej sWUJU. lol

32

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Oj Shepard, nie bądź ekspertem tak, gdzie nim nie jesteś. Pozwól że uzupełnię twoje luki w edukacji.
Gadać w słowniku etymologicznym:
1. rozmawiać (zwykle o czymś błahym), opowiadać, mówić;
2. stpol. zgadywać; rozprawiać, dyskutować;
3. stpol. domyślać się.
Pochodzenie:
Forma pochodzi od psłow. gadati o podstawowym znaczeniu domyślać się, zgadywać, rozważać, sprzeczać się, mówić psłow. goditi (patrz GODZIĆ).
Pierwotna postać:
W XV-XVI w. występowała forma gadać się sprzeczać się, narzekać; w XV w. też wyjątkowo w postaci gatać.

33

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"... Pozwól że uzupełnię twoje luki w edukacji... "

Poważnie? A dałbyś radę uzupełniać te... luki bez przepisywania słownika? :-)
P.S. Swoje CV też potrafisz zacytować?

S.