1

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

" Prezydent dodał nawet, że idzie po władzę absolutną. Mnie się ta nad wyraz szczera deklaracja fatalnie kojarzy" - i tu moja opinia jest zgodna z pańską, tak jak i w sprawie wątpliwości co do stylu sprawowania władzy. Jednak popierajac jego kandydaturę na stanowisko prezydent miasta straciliście w moich oczach. Wygląda na to, że dla władzy jesteście w stanie poświęcić równie dużo jak on i cała ta reszta... Nie jestem więc przekonany czy majac ewentualną większość w radzie po wyborach nie zachowacie się identycznie jako jego komitet?

3

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

panie Dec, to wstyd tak atakować swojego kandydata na prezydenta!

4

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Gościu plus, a na kogo niby mieli postawić? Ferenc to nie jest mój "wymarzony" kandydat ale jak to mówią - jak się nie ma co się lubi... Co może mieli poprzeć Niewczas albo Szlachtę hahaha :-) :-) nawet nie będę komentował tych pożal się kandydatów.

5

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Platformę trudni nazwać nawet partią. Ona w Rzeszowie coraz bardziej przypomina mi PSL. Dogadać się z każdym aby być przy korycie. A program i wiarygodność wobec wyborców? Pis jest przynajmniej uczciwy i wiem jakie mają poglądy.

6

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Daj Boże władze w jednych rękach Rozwoju Rzeszowa.  Teraz nie raz mam wrażenie że blokuje się pomysły Ferenca na złość człowiekowi a nie w jakimś konkretnym celu.

7

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"...  Pis jest przynajmniej uczciwy i wiem jakie mają poglądy... "

Uuuuuuuóóóóóóbawiłem się. lol SETNIE! ;-)
Poglądy pisu najwyraźniej przedstawił na Podkarpaciu miszcz Hofman.
A na bieżąco z uczciwością przedstawicieli tej organizacji można się zapoznać śledząc przewały w podkarpackim UM. Absolutnie żadnej SITWY i KUMOTERSTWA! Buahahahahahaha!!!

8

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"... Na szczęście jest jeszcze trzecia, centrowa alternatywa.... "

Na nieszczęście pełna po brzegi tzw. BMW... do tego wyjątkowo nieskutecznych i niegramotnych.
Ale jak widać: zadowolonych z siebie...
;-(

S.

9

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

@ Shepard @ O pisie nie wypowiem się bo to dłuższa historia ale w sprawie Platformy zgadzam się z Tobą całkowicie. Ich poparcie dla kierownika miasta położyło mnie na łopatki. Moja łepetyna nie umie zrozumieć co platfusy tak naprawdę chcą zrobić w Rzeszowie. Oczywiście oprócz kurczowego trzymania się tych resztek mizerniutkiej władzy w ratuszu. Wiarygodność - ZERO sad

10

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

PO to całe zło. Za emerytury w wieku 67 lat straciliście mój głos. Widział ktoś kiedyś drogowca w wieku np.65 lat dzwigającego krawężniki? PO doprowadziła do cierpienia ludzi pracujących fizycznie. Kto wyśle dzieci na kolonie jak za kierownicą siądzie 67 latek panie Decu? WSTYD!

11

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

panie Dec, rozczarowaliście mnie bardzo. Sprzedaliście się Ferencowi i nie macie możliwości działać samodzielnie. Po co popierać sługę, gdy można popierać pana? A skoro "pan" jest taki a nie inny, to wasza koalicja straciła dla mnie wartość.

12

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Do Nick: Na siebie, najlepiej zawsze stawiać na siebie. Moim zdaniem, to właśnie Andrzeja Deca PO mogła wystawić w wyborach prezydenckich. Ja i wielu moich znajomych głosowałoby na niego. Po co popierać Ferenca, zupelnie tego nie rozumiem. Ferenc może i jest dobrym prezydentem ale ile można! W końcu zaczną się modlić do niego w kościołach, jak Rosjanie do Putina. Facet jest tak pewien swej wygranej, że samo to go dyskwalifikuje...

13

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

@ gość plus. On był dobrym prezydentem ale 10 lat temu. Teraz marnuje kolejne szanse na rozwój. Realne pomysły mu się skończyły a wirtualnymi kolejkami na papierze nie zapewni miastu rozwoju. Jego zwolennicy najbardziej rozczarują się i przerażą jego następną kadencją - jeśli wygra. Nawet głupiutka Niewczas lepiej czuje perspektywę rozwoju miasta niż Ferenc. Dla mnie z bólem, ale jedynym tym razem do wyboru pozostaje Szlachta. Przynajmniej jego zespół jest do rzeczy.

14

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"... O pisie nie wypowiem się bo to dłuższa historia... "

Wbrew pozorom całkiem krótka. Krótka, mdła i nudna...
Ale mam nadzieję, że skończy się tak jak z Karapytami.
Cytując Klasyka: żadne kłamstwo się długo nie utrzyma...

"... Moja łepetyna nie umie zrozumieć co platfusy tak naprawdę chcą zrobić w Rzeszowie... "

To proste: NIC. Tak jak do tej pory. Byle załapać się na następne lat kilka bąków zbijania.
Debat, bicia piany i publikowania farmazonów. Na państwowym wikcie.
Większość nie umie nic innego - to rządzi. Wtopa za wtopą - a oni ciągle prymują w statystykach.
Pisałem panu Decowi i innym Kumotrom nie raz: kończyć, wstydu oszczędzić.
Ale jakby to powiedział Żorż Ponimirski...
"... ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ..."

S.

15

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

panie Pasterzu Pawle
Kim Ty jesteś by innych sprowadzać do parteru?
Jakie są Twoje osiągnięcia? Prowadzisz audycje w radio? Audycja jest nudna jak flaki z olejem, brak Ci pomysłów tylko na okrągło gadasz to samo albo czytasz z kartki. Marne i płytkie.
Zrobiłeś coś w życiu sam bez pomocy innych? Coś stworzyłeś własnoręcznie? No daj przykłady co udało Ci się zrobić. Pośmiejemy się wszyscy.
Jesteś pustym internetowym trollem, którego podnieca przypieprzanie wszystkim dookoła. Jesteś identyczny do tych Hofmanów i innych, których tak krytykujesz. Taki sam poziom pychy, obłudy i sarkazmu obudowanego samozadowoleniem ze zgrabnie skonstruowanego przyp...lenia komuś.
Zmień płytę... albo nie zmieniaj i tak już Cię nikt nie słucha i wszyscy mają Cię gdzieś.
Możesz sobie krzyczeć, ironizować i tak nikt nie traktuje Cię poważnie. Ot mały, zawistny internetowy troll o rozbujanym ego.

16

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Panie introligatorze. Został pan wyprowadzony z równowagi, stąd ten słowotok i epitety. Łatwo było.
Wracaj pan do introligatorstwa.
lol

S.

17

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

A ja uważam, że bez względu na barwy polityczne, to wszystko to i tak jedna sitwa. Prawda jest taka, że tylko nieliczni samorządowcy są coś warci, na resztę należy spuścić zasłonę milczenia. Dec, Kultys, Szumny, Fiołek - jak dla mnie przynajmniej coś robili. Pani Kazimierczak - mam mieszane uczucia, ale też jeszcze bym ją zaliczył do aktywnych w tej radzie. Warto docenić też ze strony przybocznych Ferenca, Sieńko i Wolickiego - wyraziste postacie. O Niewczas nie wspomnę, bo szkoda słów. Rzuca się w uszy, to fakt lecz są to tzw: rzuty desperackie. Ostatnio przemaszerowała już przez prawie wszystkie możliwe ugrupowania, a "miłością" do Palikota, to przyznam że nawet mnie zaskoczyła! Reszty całej tej marnej rady nie kojarzę. I nie trzeba mi wróża Macieja, żeby wiedzieć, że jak ich wybierzecie, to nadal palcem nie kiwną w jakiejkolwiek Waszej sprawie.

18

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

A propos komentującego tu Sheparda, gościu pełen szacun! Moje dzieci uwielbiają dzień odkrywców i nie ma ale..., zawsze musimy być w Rzeszowie jak jest. A syn co sobotę słucha radiolatorium. Stary czemu ty nie startujesz do rady albo nawet na prezydenta, w końcu coś by ruszyło w tych dziedzinach, w których to miasto zupełnie leży sad Mój głos miałbyś na 100% i nie tylko mój. Może warto przemyśleć temat przy okazji kolejnych wyborów?

19

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

@introligator
Coś Ci się pomieszało we łbie. Audycja jest super, zwłaszcza pani prowadząca, która jest wysokiej klasy pedagogiem i doskonale potrafi przekazywać wiedzę. To fachowiec z najwyższej półki i dobrze, że współpracuje z Panem Pawłem. Razem tworzą wspaniały duet prowadzących. Kompletnie mijasz się z prawdą, ze Pan Paweł niczego nie osiągnął. No przecież właśnie audycja Radiolatorium to jego pomysł. Wcześniej wymyślił i prowadził w radiu audycję Opowiadania Antykwaryczne.
No a przede wszystkim Piknik Naukowy Dzień Odkrywców to też jego dzieło, które od kilku lat realizuje z powodzeniem.
I ty śmiesz mówić że nic nie osiągnął? Smieszny jesteś.

20

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

To skoro już o tym... A co osiągnął Pasterz SAMODZIELNIE? Bo wyliczone projekty to raczej wspólne osiągnięcia z innymi ludźmi.

21

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"... No daj przykłady co udało Ci się zrobić. Pośmiejemy się wszyscy... "

Nie piję, nie palę, nie kradnę, nie zabijam, nie należę do pisu ani żadnej innej sekty, która partią jest...
Osiągnąłem to samodzielnie.

Buahahahahaha!

P.S. Jak wskazują najnowsze badania, podobno wyborcy pisu mają największe FIUTY. To jest: PTAKI. Hofman nie ściemniał! lol

22

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

"... Stary czemu ty nie startujesz... "

Jeśli ogłoszą wybory błazna nadwornego - rozważę propozycję.
Kołpak z dzwoneczkami czeka w szafie.
Ale dzięki za Dobre Słowo...
;-)

23

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Po zmianach prawa przez PO teraz Państwowa Inspekcja Pracy po zgłoszeniu np. że pracodawca nie płaci pracownikowi nalężnego wynagrodzenia zamiast dnia następnego podjąć kontrole celem wyegzekwowania należności ma UWAGA 14 DNI NA POINFORMOWANIE FIRMY O KONTROLI. Brawo PO. Takie prawo to kabaret, Bareja czystej krwi i zachęta do nadużyć. Jak ktoś nie wstydzi się swoją twarzą firmować takie działania? Siwy włos na skroniach nie przystoi wygadywać takich głupot o PO i Najlepszej drodze. Kupa śmiechu z przewagą kupy

24

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

PO = dużo marketingu i gładkich słów, zero uczciwości i wiarygodności politycznej. Wasz program wyczerpuje się w słowach: antypis. Gdyby nie istniał pis, nie wiadomo by było czym was odróżnić od palikota i sld. Idźcie w cholerę!

25

Odp: Platforma Obywatelska - najlepszą drogą?

Niedawno oglądam w tv reportaż że w podstawówkach brakuje papieru toaletowego i wystawia się go jak eksponat jak przyjeżdza kontrola potem w przerwie był spot PO o Uni i jak tu cudownie i nowocześnie a następnie w Faktach powiedzieli ile poszło kasy z pieniędzy podatnika na ten spot i prawa autorskie za muzykę Paula Mcartneja z Beatlesów wykorzystaną w spocie. Ale przyznam że spindoktorów od robienia ludziom wody z mózgu mają najlepszych.