1

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

Jeśli Fiołek od Ferenca chce zajmować się kulturą, to przynajmniej niech wykaże minimum szacunku dla polskości i nie tytułuje wydarzenia w języku angielskim. Co to za smart culture?  Może to taka wydmuszka, która po nazwaniu w języku polskim straci swój "światowy" powab i wdzięk? Na marginesie, to każda kultura wyrasta z inteligencji człowieka.

3

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

Pani Kasia Olesiak takie cuda zdziałała w Krakowie  a czym może się pochwalić z Rzeszowa? Może w Krakowie opowiada takie same cuda o Rzeszowie?

4

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

Pani Kasia? Czy to jest ta sama pani Kasia, która chciała zaprosić do Rzeszowa Gombrowicza? ;-)

5

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

Rija: "smart" w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza: "mądry", "sprytny",  "elegancki"... Jak widać p. Fijołek abstrahuje od układu odniesienia... ;-)

6

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

A co się dzieje z projektem "Drabina do nieba"? Miała stanąć na trasie wjazdowej od strony Krakowa i jakoś nic o tym nie wiadomo. Parę lat temu z pompą ogłoszono budowę tej rzeźby Szajny a pewnie będzie tak jak z kolejką. Dużo gadania i zero realizacji. Nie przeszkadza to dziennikarzom cały czas zachwycać się, jaki mądry i gospodarny prezydent. I jakie pomysły ma fantastyczne...

7

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

"... Dużo gadania i zero realizacji... "

Jako żywo... Gadanie, debaty, debaty i gadanie... Coraz to lepsi kumotrowie na stanowiskach d/s tzw. kultury - a efekty mierne. Stolica innowacji, śmiechu warte.

8

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

@shepard
.. to tak samo jak Ty, tylko gadasz i niewiele robisz. Twoje gadanie i przemądrzałe opinie usłyszeć można wszędzie..... i nic z nich nie wynika.
Jakie są efekty Twoich tyrad.
ZERO

9

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

"... to tak samo jak Ty, tylko gadasz i niewiele robisz..."

Bo ja generalnie lubię tak nic nie robić. I tylko gadać. Bo gadanie też w sumie lubię...
Chcesz o tym pogadać? ;-)
Zapraszam... Będziemy mogli bezpośrednio wymienić poglądy. Jeśli potrafisz... Bo to niełatwe jest:
nie chować się za pozorną anonimowością w sieci... ;-)

10

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

"... Jakie są efekty Twoich tyrad. ZERO... "

To w kwestii ZERA jeszcze. Mnie trochę niezręcznie tak opowiadać... Wpadnij tutaj:

https://www.facebook.com/Radiolatorium- … 6083431043
https://www.facebook.com/Radiolatorium- … 2044547447

najlepiej w czasie zajęć. Będzie okazja porozmawiać np. z rodzicami, którzy mają wiedzę praktyczną n/t co z czego wynika… Chałupka ciasna – ale własna. Zbudowana od ZERA właśnie, bez złotóweczki wyssanej z publicznej kasy. Jak widać – i z gadania pożytek jakiś być może… A dzieci i młodzież – uważasz – to partner bardzo wymagający… na ściemie pozna się bły-ska-wi-cznie. Trzeba się starać tedy. I zwyczajnie - WARTO...

11

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

@shepard

Ty nie rozumiesz... Zapytałem jakie są efekty Twoich tyrad? Czy Fijołek albo pani Kasia przeczytawszy Twoje szyderstwa zapadli się pod ziemię? Mozę zawstydzili, zrezygnowali z działania. Gdzieś mają to co piszesz...
Efekty Twojego narzekania są zerowe... Plujesz, szydzisz i uważasz, ze świat przerażony Twoimi opiniami padnie na kolana...
Masz satysfakcję, że opluwasz ludzi.
Moralne dno...

12

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

Spieracie się jałowo nad semantyką. Wiadomo że zanim coś się zrobi należy o tym porozmawiać. Znam takiego co z nikim nic nie konsultuje bo wszystko wie najlepiej i od razu wydaje polecenia Wykonać. Skutki są powszechnie znane.

13

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

"... Plujesz, szydzisz i uważasz...
"... Masz satysfakcję, że opluwasz ludzi... "


Skoro Wiesz lepiej co sprawia mi satysfakcję - żadne tłumaczenie nie pomoże. To jestem w stanie zrozumieć.
Z tym moralnym dnem się tak nie rozpędzaj... bracie. Bo nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem...
A - pozwól, że powtórzę jeszcze raz - anonimowość w sieci jest tylko pozorna.

W kwestii zasadniczej: jakie tedy efekty w praktyce - dały/dają organizowane co chwila debaty? Konkretnie poproszę...
Bo może coś jednak mi umknęło...

Ostatnio edytowany przez Shepard (2016-12-16 09:58:38)

14

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

@Tomasz
forum TWiNN to nie miejsce gdzie niewyżyty szyderca mieć powinien radochę, że znów komuś "nawrzucał".

15

Odp: Kultura w Rzeszowie kontra smart culture?

@shepard
Grozisz mi?
Och już się boję, że mnie namierzyłeś i wiesz kim jestem. No i co z tym fantem zrobisz? Przyjedziesz i mnie złoisz czy tylko pogrozisz palcem? A może będziesz czekał za rogiem? I co dalej?
Czy ujawnisz całemu światu, kto taki popełnił zniewagę i zwrócił Ci uwagę, że Twoje posty nadają się na śmietnik?