1

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Kiedy najbliższa impreza w ratuszu?
Chętnie wezmę udział w scenie balkonowej. Z dyktafonem.
Ale - czy to jest LEGALNE? lol

P.P.

3

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Przecież to balkon właśnie dla publiczności... a wystąpienia są publiczne więc wszyscy mogą nagrywać i robić zdjęcia smile

4

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Najbliższa sesja będzie 30 sierpnia wiec za tydzien.

Poczatek o 8.30

Tu można znalesc terminarz sesji: http://bip.erzeszow.pl/rada-miasta-rzes … ady-miasta

A tu na kilka dni przed sesją jej porzadek: http://bip.erzeszow.pl/rada-miasta-rzes … zsza-sesja

Miłego oglądania.

5

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Dzięki. Stawię się z odpowiednim wyposażeniem rejestrującym.

:-)

6

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Im więcej się dowiaduję się o kulisach inwestycji pod nazwą "kładka okrągła", tym bardziej nie mogę wyjść ze zdumienia. Przecież tu absolutnie nikt nie myśli o dobru mieszkańców, tylko z uporem maniaka chce się zobaczyć tętniącą budowę, lejący się beton i zapieprz... dźwigi sad

7

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

To jest świetna recepta jak wyrzucić ludzi z miasta i zrobić wielką wieś. To rzekome "miasto" będzie rozlane na setki kilometrów kwadratowych i będzie szalenie uciążliwe: w korzystaniu, w utrzymaniu. Już teraz ludzie wynoszą się na jakieś zapadłe wsiury bo miasto oferuje zastawione chodniki, likwidację przejść, nadmierny hałas i zanieczyszczenia. Pół biedy jak ktoś przenosi się do Strażowa - mając przystanek kolejowy pod nosem wsiada w pociąg i do 10 minut jest w ścisłym centrum. Ale na litość, cała reszta będzie stała w korkach, co się negatywnie odbije na Rzeszowie napędzając błędne koło.

8

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Głosujcie dalej na Ferenca i jego dworzan. Sytuacja się NA SICHER poprawi. lol
I to na WSZYSTKICH frontach, wicie, rozumicie!

Buahahahahahaha!!!!

9

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Brałam dziś udział w dyskusji bez puenty. Kolega przekonywał, że warto oddać głos w wyborach na Ferenca. Co prawda wolę ulokować swój głos gdziekolwiek indziej ale on użył argumentu, który przyznam, mnie zdezorientował. Poważnie. Bo jeśli pozwolę na wybór Ferenca do senatu to spowoduje to, że może wreszcie wiele spraw zacznie się zmieniać na lepsze przy innym prezydencie. I mam zagwozdkę sad

10

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

> że może wreszcie wiele spraw zacznie się zmieniać na lepsze przy innym prezydencie.

na przykład przy Fijołku, tak? A czy kolega ma jeszcze jakieś równie dobre pomysły?

11

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

A jakie ma znaczenie czy Fiołek czy inny? Kolejny prezydent będzie do rzeczy. A dotychczasowe osiągnięcia Ferenca są naprawdę dobre. Tyle że teraz jest już zwyczajnie wyeksploatowany i z pomysłów i z sił. Niech idzie do senatu i wszyscy będą zadowoleni.

12

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Farmazony Waść prawisz, że tynk z sufitu leci.
Fijołek to akurat beznadziejna opcja. To dworzanin na usługach obecnego prezydenta i malowana lala, którą przetaczają z jednego stanowiska na drugie, byle tylko partyjniackie układy uszanować. Jakie osiągnięcia ma na swoim koncie oprócz "nie odmawiania Ferencowi"? To może jeszcze radną Niewczas i Janko muzykanta Wywrockiego na stanowisko zaproponować?

"... Kolejny prezydent będzie do rzeczy... "

Z czego wróżysz? Z fusów po kawie, którą serwują w ratuszu?

"... A dotychczasowe osiągnięcia Ferenca są naprawdę dobre... "

Tak, tak... Ale odstaw lepiej leki. A potem sam zwiąż sobie rękawy lol

S.

13

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Wcale nie chodzi o Fijołka. Jak wielu innych, uważam że Ferenc nie ma już dobrych pomysłów i zaliczył ostatnio zbyt dużo wpadek. Kiedyś bardzo go ceniłam ale teraz mam go dość jako prezydenta i stąd moja zagwozdka sad

14

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

I jeszcze jedno: głosowanie na Ferenca to UDZIELENIE MU POPARCIA! Nie zasłużył na to. Tłumaczenie, że jak pójdzie w senatory to w mieście będzie "wreszcie normalnie", to puste gęganie. I demagogia.
Ferenca i otaczających go urządasów, którzy działają na szkodę miasta i zwyczajnie marnotrawią publiczne środki (okrągła kładka i układy z Promostem, Skanską i Molterem to tylko jeden, mały przykład) trzeba rozliczyć, a nie - nagradzać np. kopniakiem w górę!
To tyle.

S.

15

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

"... teraz mam go dość jako prezydenta... "

To na niego nie głosuj. I święto.
Ja tez uważam, że pierwsza kadencja była w porządku. Ale na tym - KONIEC.
Następne to porażka i zmarnowane lata, przy czym obecna - to szczyt szczytów: niekompetencji, kumoterstwa i prywaty.
Plus rządy dyletantów typu Niewczas, Wywrocki, Sienko, Wolicki, Ustrobiński. sad

16

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Dla mnie oddanie głosu w wyborach to też przede wszystkim akt moralny. Nie można popierać człowieka z którym się nie zgadza w tak zasadniczych sprawach.

17

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Nie ma co się łudzić, że jeśli Ferenc zostanie senatorem to nie będzie miał wpływu na to co się wydarzy w ratuszu. Przecież wtedy będzie chodzącą legenda i zrobi wszystko żeby jego ugrupowanie nadal ustawiało wszystko w mieście. Już lepiej niech zostanie tu jeszcze te dwa lata i wykaże się (lub nie) z wszystkimi nawarstwionymi kłopotami. Komunikacja, spadek po Apii, rozgrzebana inwestycja po hotelu Rzeszów, niedoinwestowane tereny na peryferiach. Teraz dopiero wyłażą problemy.

18

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Robicie z tego straszną politykę i moralność. A zobaczycie że wybór Tadeusza na senatora uporządkuje sytuację w mieście.

19

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Czym Ci towarzysze płacą za tę agitkę? Spirtem? Co to znaczy: A zobaczycie że wybór Tadeusza na senatora uporządkuje sytuację w mieście. Takiś pewniak??? To pamiętaj, że za czasów Wielkiej Rewolucji był taki jeden, co w prawej ręce trzymał papier toaletowy, a w lewej - klucz do wychodka, ale jak Bolszewicy go odwiedzili to się na schodach, tak jak stał zes..ał.

I kto niby - zajmując Ferenca miejsce w ratuszu - ten porządek wprowadzi? Cypryś? Dec? A może Kaszuba?
Wolne żarty.

sad

20

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Nie emocjonuj się tak Shepard. Tak się składa, że co najmniej dwóch z wymienionych przez ciebe mogłoby zracjonalizować rządy w gminie.

21

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

"... co najmniej dwóch z wymienionych przez ciebe mogłoby zracjonalizować rządy w gminie... "

Kpisz Waść???
No to jeśli te postaci są gwarantem "uporządkowania sytuacji w mieście" - to wybacz - CZARNA DZIURA przed nami. Z dyletanctwem, partyjaniactwem i interesem WŁASNYM na czele krucjaty: zamiast kładki za 12 i pół bańki, będą centra kultury chrześciajańskiej albo nowe centrum marketingu i zarządzania hodujące następne rzesze półinteligentów.
Dziękuję, postoję.
lol

P.S. Sytuacja się rozwija: KAMPANIA nabiera prędkości. Ucieczki. big_smile

Ostatnio edytowany przez Shepard (2011-08-26 07:51:06)

22

Odp: Recepta jak stworzyć wielkie miasto...

Jak można się domyślać cale otoczenie prezydenta i oczywiście SLD, nie są zadowoleni ze kandyduje. Myślę sobie jednak, e dobry polityk powinien wyciągać dla siebie korzyści w każdej możliwej sytuacji. Dlatego przypuszczam, że teraz lewica zrobi wszystko zeby ze zrobienia swojego pupila senatorem zrobić legendę wielkiego lewicowego budowniczego miasta, która bedzie młotem na wszystkich jej przeciwników. Proponuje tak właśnie to rozważyć. Pozdro dla Sheparda smile