1

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Wacham się w ocenie. Wg mnie gapienie się przez kilkuset rzeszowian tępo w wodotrysk jest objawem ich poziomu kulturowego i miałkich potrzeb intelekyualnych. Autorka jest bardziej wyrozumiała i sądzi że ci sami ludzie poszliby do teatru gdzyby tylko stworzyć im możliwości. Pewnie trochę uprościłem ale chyba mniej więcej o to chodzi.

3

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Wielka frajda dla dzieciaków. Wreszcie mogą sobie poszaleć bez robienia rodzicom problemów w domu. Po takiej porcji emocji potem są grzeczniutkie.

4

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Zbyt się państwo emocjonujecie. Minie kilka tygodni, najwyżej kilka miesiecy i fontanna rzeszowianom spowszednieje. Będzie atrakcją tylko dla dzieci w ciągu lata.

5

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

W poniedziałek na ul Szopena spotkałem matkę z dwójką dzieci idących do fontanny. Cała trójka była w klapkach i z ręcznikami. Tak więc zyskaliśmy w Rzeszowie nie fontannę tylko łaźnię multimedialną. Tylko jak długo w ten sposób woda tam będzie czysta? Dobrze że jak dotąd przynajmniej nie używają szamponów smile

6

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Ojciec napisał: "Wreszcie mogą sobie poszaleć bez robienia rodzicom problemów w domu."
Może właśnie powinieneś poświęcić w domu więcej czasu dzieciom na wspólne zabawy. Mniej wtedy odczujesz że robią ci problemy.

7

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Nie wyciągaj pochopnie wniosków. Niekiedy mimo poświęcania dzieciom dużo czasu potrafią cię niemile zaskoczyć swoimi humorami. Tak chyba jest u wszystkich. Natomiast możliwość popluskania w fontannie wprowadza u nich ekscytację i dobry nastrój. To wszystko smile

8

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Ledwie zaczęła działąć ta fontanna a już trzeba drukowanymi literami pisać gawiedzi do czego nie powinna służyć. Co by to było gdyby cała ta gawiedź mogła skorzystać z aquaparku?

9

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Ja cieszę się z fontanny. Chociaż może Slavo podważy moje moce intelektualne, to twierdzę, że spektakl robi wrażenie. Miałem okazję zobaczyć go na próbie generalnej, nieco z zaplecza i bez tłumów ciekawskich - i jest co oglądać. Ja rozumiem, że Rzeszów stolicą innowacji, ale sądzę, że można docenić pojawienie się takiej atrakcji, nawet, jeśli nie jest jedyna na świecie. Myślę nawet, że naszemu miastu przydałoby się troszkę więcej kopiowania sprawdzonych rozwiązań, zamiast zbytniej kreatywności (typu kładka).
Nie jest winą ani Rzeszowa, ani jego włodarzy, że nie wszyscy korzystają z fontanny zgodnie z jej przeznaczeniem. Ludzie prości i nie do końca potrafiący się zachować trafiają się w każdym mieście w każdym kraju, więc nie demonizujmy.

10

Odp: Fontanna pokazała czego pragną rzeszowianie

Hyginus, jakbyś napisał o fontannie że sympatyczna to bym zrozumiał. Ale że robi na tobie takie wrażenie, to również we mnie podważa ufność w twoje moce intelektualne smile smile smile smile