1

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Przede wszystkim: DUŻE BRAWO za realizację tematu. Może teraz Twinn powinien zatrudnić swoich ludzi np. w ratuszu, albo w Promoście?  lol

3

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Od czasu afery w Biedronkach prawdopodobnie nic się nie zmieniło w standardzie pracy szeregowych pracowników hipermarketów. Kontrole sobie, a życie sobie. Za każdym razem gdy kupuje w Tesco widzę jacy zmeczeni są ci ludzie. Monotonna praca za grosze. Nie ma sie co dziwić sad

4

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Nie przesadzajmy. Konflikty o różne rzeczy dotyczące warunków pracy zdarzają sie w każdym zawodzie. Czy w cazsie prac sezonowych w rolnictwie jest lepiej? Praca na kasie to też jakby praca sezonowa. A co do zarobków to ile ma zarabiać młody niewykwalifikowany pracownik który tylko przesuwa towar po ladzie?

5

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Nie dla wszystkich jest to praca sezonowa. W ten sposób pracują różne osoby - nie tylko młode - proszę się rozejrzeć. Pośrednicy zatrudniają cały czas i mają pracowników "długoterminowych". Poza tym, jak ktoś jest młody, to ma pracować może w ogóle za darmo i bez ubezpieczenie i będzie OK???? A konflikty konfliktami, a prawo do wyjścia do toalety, czy napicia się łyka wody - to nie jest konflikt!!!! To zwykła sprawa!

6

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Wielkie brawa za zaangażowanie i konsekwencję w realizację artykułu!
Naprawdę podziwiam:)

Cóż poradzić, zawsze będą pracodawcy żerujący na bezsilności i braku perspektyw bezrobotnych. Jedna szansa to zadbanie o to, by być atrakcyjnym na rynku pracy. Więc - młodzieży - mniej czasu w pubach i na disco, więcej - na stażach, również bezpłatnych, i na zdobywaniu kwalifikacji.

Ja kończąc studia miałem już sześcioletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe, w różnych dziedzinach (od projektowania graficznego po dziennikarstwo prasowe). I brak problemów ze znalezieniem etatowego zajęcia. To nic wyjątkowego - trzeba tylko chcieć.

7

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Wooow! Hyginusie z ciebie musi być naprawdę gigant!

8

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

No proszę, widzę że twinn idzie w kierunku dziennikarstwa śledczego. Brawo, dla odważnego pana lub pani redaktor? Muszę również pochwalić "kolegę" Hyginusa za jego niezmiernie skromny komentarz o sobie samym wink Brawo brachu i dla Ciebie! Tylko takie jednostki godne są żyć w tym popapranym społeczeństwie, które tylko siedzi po pubach i tańczy nieustannie disco. Żałosna ta nasza Polska cała, tylko pijacy i tancerze, gdyby nie ty już by mi nadziei brakło na lepsze jutro. Czuję się bezpiecznie wiedząc, że stąpasz po tej naszej rzeszowskiej ziemi, a tekę masz wypełnioną dyplomami z ukończonych staży. Rozczuliłeś mnie, serce mocniej mi zabiło i bądź pewien, że gdy zobaczę Cię na liście wyborczej - oddam na Ciebie mój cenny głos. Koniec Ferenca!!! Hyginus na Prezydenta!!!

9

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Psychol zasługujesz na Pulitzera forum smile
Mógłbyś robić za piarowca w ratuszu. To byłby ubaw po pachy smile

10

Odp: Rzeszowskie obozy pracy?

Ja pierdzielę! To jeden z lepszych materiałów jakie czytałem ostatnio w lokalnych mediach. Tak właśnie powinna działać informacja dla opinii publicznej w Rzeszowie. Tylko dlaczego twinn nie podał jakiego konkretnie hipermarketu dotyczy ta historia?!!! Domyślam się oczywiście, że któregoś z trzech ogólnospożywczych ale brak tej informacji to brak najważniejszej wiśni na torcie.