1

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Mieszkańcy terenów przyłączonych nie są już tak szczęśliwi jak kiedyś z wejścia do Rzeszowa. Obietnic było dużo, spełniono niewiele, a opłaty miejskie wzrosły. Przypuszczam, że za jakiś czas wszystko sie unormuje ale dziś np. w Przybyszówce niezadowolenie jest duże.

3

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

To w sumie żadne rewelacje. Wojna Fernca z gminami czytelna była od dawna i wcześniej czy później musuało się tak skończyć. A Rzeszów jako miasto wyszedł na tym groteskowo, co trafnie podsumowan w ostatnich zdaniach artykułu.

4

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

No wreszcie koniec z tym łapaniem wszystkiego co wiejskie smile

5

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Zawsze wypowiadałem się na tym forum o niedopuszczalności łączenia planowania przestrzenego z bieżącą polityką. A już zupełnie niedopuszczalne było powiększanie miasta w celu osiągnięcia matematycznej większości we władzy. Może ostatnie wydarzenia zakończą te szkodliwe praktyki. Część problemu jednak pozostanie bo władze miasta powiny mieć jakiś pomysł co robić z terytoriami przyłączonymi, a ja tego nie widzę. Robienie chodników i latarni to za mało żeby urbanizować wieś.

6

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Doktor dobrze prawi ale w takim budziwojskim przylasku chocby nie wiem jak inwestowac to miasta sie nie zrobi. Chyba ze sie wytnie caly las i zbuduje fabryki smile

7

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

"Chyba ze sie wytnie caly las i zbuduje fabryki "
---
Co ty gadasz Bryś. Jak na razie to nasza słuszna władza inwestuje właśnie w zieleń a nie w fabryki. Fabryki natomiast uciekają na wieś.

8

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Rzeszów, a potem Malawa i jelenie... Bardzo wymowne zdjęcie smile Przypadek czy wybór fotografa? wink

9

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Do poprzedniego postu - To ani przypadek ani wybów. To naga prawda smile

10

Odp: To już koniec rozszerzania miasta

Wiem. smile Zastanawiałem sie tylko czy w tym tez nie ma logicznego powodu że rzad nie przyłaczył Malawy?