1

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Trudno się dziwić środowisku lekarskiemu takich opinii. Patrzą tylko przez pryzmat swojej branży.

3

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Trudno sie też dziwić samobjcom, którzy pala papierosy. Widzą problem tylko pod kątem swojej determinacji do samozniszczenia. Dlatego niech sobie palą ale nie przy innych ludziach.

4

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Inicjatywę macie dobrą ale nic z tego nie będzie. Nie wierzę żeby Platforma i radni prezydenta poparli pomysł. I to nie dlatego że ma wady ale że jest teraz zgłoszony za pośrednictwem Pisu. Pis sobie tylko punktów nabije jako obrońca zdrowia i tyle będzie efektów.

5

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Co by nie powiedzieć, to jednak ograniczanie palenia jest trendem swiatowym i wcześniej czy później zakaz palenia w ogródkach w całej Polsce będzie wprowadzony. Nie wiem jak długo trzeba sie przyzwyczajać do takiej rewolucji ale ta innowacja będzie już niedługo obowiazywac. I nie ma co sie oszukiwać, my palacze jesteśmy już na straconej pozycji. Szczęście będa mieli ci, których zdrowie w międzyczasie sie nie popsuje.

6

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Płacę podatki na tych darmozjadów. Mam prawo do swobody i wolności jako obywatel i mieszkaniec. To jest wymyślanie zastępczych tematów. Banda bałwanów!!

7

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

A może ja nie mam praw jako obywatel? Dlaczego palacze roszczą sobie prawo do zatruwania powietrza innym? To jakiś kosmiczny absurd. Strajemy sie niewolnikami osób uzależnionych.

8

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

>Płacę podatki na tych darmozjadów. Mam prawo do swobody i wolności jako obywatel i mieszkaniec. To jest wymyślanie zastępczych tematów. Banda bałwanów<
<
Ja też płace podatki na radnych i właśnie domagam się żeby wprowadzili ten zakaz palenia. Mam dość trucia mnie!!!!!!

9

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

"...  Mam prawo do swobody i wolności jako obywatel i mieszkaniec..."

Ja też mam PRAWO do SWOBODY. Jako mieszkaniec i ten, no... obywatel!
Dlatego od jutra będę sobie spacerował po Rzeszowie i dozował KARBOKSYLA C3H7COOH ...
A co.
I niech mi ktoś wskaże paragraf, że nie wolno.
Zobaczymy kto wygra...


lol

10

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Hihihi... To ci będzie innowacyjny zapach w mieście smile smile smile

11

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

No i miałem rację. radni platformy i prezydenta nawet nie dopuścili do dyskusji na temat palenia. Postawa typu - nie tykajmy tematu bo nie wiadomo jak się zachować.
Politycy całą gębą.

12

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Przecież Fiołek, Derengowski i Chłodnicki to palacze jak sie patrzy. Derengowski nawet pracuje w "kominkach". Oni maja dym w genach a gdzieś zdrowie innych. Ważne żeby sami mogli sie delektować dymkiem. Będziemy bronić prawa do dymu do śmierci!!!!!!!!!!!!

13

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Banda nawiedzonych gnojów i gnojówej. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia. Nie chcieli was w Krakowie i Gdańsku to nie afiszujcie się tutaj?

14

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

> Banda nawiedzonych gnojów i gnojówej. Wystarczy popatrzeć na
> zdjęcia. Nie chcieli was w Krakowie i Gdańsku to nie afiszujcie się tutaj?

Proszę jak niewiele trzeba, żeby szczur wylazł z nory. smile Ej, Xsize! zwieracze tez ci puściły?

15

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

miastowy napisał/a:

> Banda nawiedzonych gnojów i gnojówej. Wystarczy popatrzeć na
> zdjęcia. Nie chcieli was w Krakowie i Gdańsku to nie afiszujcie się tutaj?

Proszę jak niewiele trzeba, żeby szczur wylazł z nory. smile Ej, Xsize! zwieracze tez ci puściły?


Dym z papierocha do Niego doleciał... smile

16

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Rozumiem niezadowolenie niepalących. Ale czy nie zauważacie, że ta akcja którą prowadzicie niebezpiecznie jątrzy, bo dzieli mieszkańców na palących i niepalacych? Dyskusje na forum już przypominają wojnę między sobą.

17

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

bez sensu gadasz: ten podział jest od dawna. odkąd są palący i niepalący. jak dotąd tylko ci drudzy musieli znosić niewygody i chamstwo palaczy. no i skończyło się babce sranie to i lament jest.

18

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Oczywiście że obie te grupy były od dawna ale nie trzeba wprowadzać takiego antagonizmu między nimi.

19

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Jakiś ty Mell wrażliwy. To nie wolno mi gonić palaczy żeby nie truli mi zdrowia, bo nie chcę umrzeć na raka tak jak mój dziadek? Mam tylko uniżenie do nich apelować? A może mam nadstawić drugi policzek i też pogodzić się z perspektywą raka?

20

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Ale bajdurzysz. Możesz po prostu nie wdychać dymu i wybrać inne miejsce.

21

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

O.K. Mel... Wybieram miejsce gdzie nikt nie pali. Ale jeśli już usiądę i zamówienie złożę - a w międzyczasie pojawi się ktoś kto usiądzie obok i wyjmie papierosa z zamiarem zapalenia, to co? Mam szukać innego miejsca? Czy przysiąść na boczku i skonsumować na kolanie?
Dla mnie to jest absurdalne!

S.

22

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

A czy na forum wolno palić?

23

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Pewnie forum to nie zaszkodzi ale nie szkoda ci zdrowia?

24

Odp: Ogólnopolskie echa rzeszowskiego pomysłu

Żadna merytoryzna inicjatywa nie przejdzie już w tej radzie miasta. Słuszne czy niesłuszne - nieważne. Myrda i Wróblewska to esencja tej rady. Mimo że w opozycji to pytają potulnie: panie prezydencie, jak głosować?