1

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Za coś trzeba przecież budować te pokazowe inwestycje: okrągłą kładkę i fontannę. Wszystko jasne!

3

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Dostałem nawet do domu ulotkę z urzędu miasta o super dobrej kondycji skarbu miasta ale to historia gdzieś sprzed roku. Ta ulotka była tak napuszona jakby właśnie były wybory. I to było za publiczne pieniądze. Nic konkretnej treści tylko banały że miasto jest świetnie rządzone. Na kilometr czuło sie propagandę. Wcale się nie dziwię przytoczonym obecnie faktom. Ale co z tego? Czy to coś zmieni? Popiszecie sobie tylko.

4

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Ja nie widzę większych problemów z budżetem Rzeszowa. Inwestycje nie idą może w bardzo szybkim tempie ale z roku na rok widac zmainy na kazdym kroku. Nie ma co wieszczyć nieszczęscia.

5

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Ty Xsize jesteś zawsze zauroczony "osiągnięciami" władz miasta. Tyle że tym razem uwarunkowania są znacznie szersze. Zobacz co sie dzieje w Grecji, co sie dzieje na rynkach, co sie dzieje ze złotówką. Nawet twoja ślepa wiara w ratusz nie wystarczy aby w finansach panowała beztroska. Bardzo dobrze że autor artykułu zwraca uwagę na problem. Obyśmy nie przekonali się na własnej skórze sad

6

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Sytuacja w Europie na pewno może budzić obawy. Ale nie sądzę żeby korzystanie z kredytów groziło czymś finansom miasta. No chyba że prezydent poważnie przesadzi i bezrozumnie będzie pożyczać. Na razie taka sytuacja nie występuje a pokazane wykresy do roku 2011 niczym nie szokują. Co do planów na następne lata to też jeszcze mogą być weryfikowane.

7

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

"... Ja nie widzę większych problemów z budżetem Rzeszowa... "

Jak ci się wreszcie skończy tuba z wazeliną, to polecam SMALEC. Swojsko, tanio i wydajnie. smile

8

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

Shapard potrafi tylko ujadać. Jak są takie wielkie problemy z budżetem Rzeszowa to niech poda jakieś fakty a nie tylko oderwane od rzeczywistości opinie.

9

Odp: Grecki scenariusz dla Rzeszowa...

No, dobra Misiu... Może być TOWOT... Hau!