1

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

To" muzeum" otwarte było tylko w dniu jego oficjalnego otwarcia. Przyszli Ci co mieli przyjść, pokazali się i odfajkowane. Jak chciałem się tam wybrać ze znajomymi po jakimś niedługim czasie, pocałowałem klamkę. Z przykrością stwierdzam, że to nie jest jedyne takie muzeum w Rzeszowie. Inne może są otwarte, ale ich oferta jest na miernym poziomie. Czy tak ma już zawsze wyglądać życie kulturalne w tym mieście? Za chwilę okaże się, że nawet nie ma dobrego miejsca w Rzeszowie gdzie można iść się upić, na konto tej całej miejskiej kultury:(

3

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Live zamykają, muzea też do d... Ani pić ani się odchamić smile

4

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Proponuję aby rozpisać konkurs dla szkół na zorganizowanie najlepszego muzeum prac ręcznych smile Potem z powstałych placówek miasto zrobi sieciowe muzeum techniki z siedzibą w szkole, której muzeum będzie najbardziej atrakcyjne smile Efekt będzie lepszy niż przy muzeum na Kochanowskiego smile

5

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Ciekawi mnie kto jest tą prywatna osobą która zorganizowała to muzeum?

6

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

MĘŻCZYZNA: "Pewna kobieta zasztyletowała mężczyznę, zaskoczyła go..."
KOBIETA: "Pewien mężczyzna pobił kobiete na śmierć, wcale jej nie zaskoczył."
Skąd to jest tekst, amatorzy wysokiej kultury?

7

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Analizując ostatni raport pracowni PwC na temat stopnia rozwoju miast Polski można dojść do wniosku, że Rzeszów jest najbardziej niedoinwestowanym miastem wojewódzkim jeśli chodzi o muzea. W mieście trzeba zainwestować w tą dziedzinę ponad 6,4 tys. złotych w przeliczeniu na jednego mieszkańca. W porównaniu w Lublinie tylko 2,5 tys., a w Białymstoku 4,0 tys. Opisana w artykule historia jest tego doskonałą ale i smutną ilustracją.

8

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Do Swojaka: kłania się Ridley Scott smile

9

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

smile Dobrze! Doskonały film na podstawie opowiadania Józefa Konrada Korzeniowskiego smile

10

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Eeee... Nie ta epoka jak dla mnie. smile Ratuje Harvey Keitel. Zdecydowanie. Trzy następne były zdecydowanie lepsze. S.

11

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Nie rozumiem tego narzekania. Ja oglądam dobre filmy, czytam ciekawe książki, żal mi upływającego czasu bo nie zdołam przeczytać wielu ciekawych pozycji, których siłą rzeczy nie kupuję. Spotykam co jakiś czas wartościowych ludzi... Nie muszę rozmawiać o Wojewódzkim, o marnych programach telewizyjnych, nawet unikam tematu polityki. Naprawdę jest tyle ciekawych rzeczy, którymi można się zajmować, że czasu na nie starcza. Nie zależę od żadnych Wróblów, innych niebieskich ptaków, ani galerii handlowych. Po prostu staram sie mądrze żyć.

12

Odp: Konsternacja - jedyne takie muzeum

Mój wpis tak samo tyczył sie tego artykułu jak i dyskusji pod tematem klubów...