26

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

Obserwuję Sheparda już jakiś czas i po tym jak któryś raz się podobnie wypowiada w kolejnym już temacie to z dużym prawdopodobieństwem może być polityk pisowski który ukrywa się tu pod taką nazwą. Panie Shepard prosimy o ujawnienie się.

27

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

"... to z dużym prawdopodobieństwem może być polityk pisowski który ukrywa się tu pod taką nazwą... "

Ubawiłem się setnie ;-)))))))))))))))))))))))
Z dużym prawdopodobieństwem to ja mogę stwierdzić, że damian48 vel magistrat czy jeszcze inny transformers, nie umie czytać z uwagą i zrozumieniem. W pierwszym komentarzu jest podpis autora. Ciekawe, że uszło to uwadze kogoś, kto "... Obserwuję Sheparda już jakiś czas... "

;-)

28

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

Panie Damianie to by się zgadzało. W artykule z tamtego tygodnia chciał cenzury. Pisuary tak mają. Każdy kto ma inne zdanie musi być ośmieszony a najlepiej zbanowany.

29

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

też podejrzewałem że to pisowski szczur

30

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

damian48. małgosia z tyczyn. miejski - Co was to obchodzi kto z jakiej jest partii, czy jakiegoś Kodu. Ważne jest to co ma do przekazania. Tego się czepcie swoimi wpisami jak lepiej coś na jakiś temat wiecie z jednym jednak warunkiem, żeby  to służyło prawdzie. Miłośników bezwarunkowych obecnie rządzących w mieście z różnych powodów i tak jest dostatecznie dużo.

31

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

Przepraszam, że to tu wrzucam. Czas na działania urzędników w Ratuszu. W małej objętościowo publikacji J. Petrusa  pod tytułem Jak Rzeszów został miastem wojewódzkim ( Rzeszów 1998 ) została podana informacja, że straty wojenne materialne naszego miasta zostały oszacowane na 112,3 mln przedwojennych złotych polskich co stanowiło równowartość 21,2 milina dolarów. W obliczeniach strat Warszawy dla roku 2004 przyjęto mnożnik wartości  dolara 13,24 do lata 1039 r. W 2004 r. straty Rzeszowa obliczeniowo wynosiły 280,7 mln dolarów amerykańskich. Dziś byłoby więcej, jako że i czas minął, a i Rzeszów powiększył powierzchnię, gdzie też straty były, Najwyższy czas zacząć odgrzebywać stare dokumenty i wyliczyć straty na nowo. W 2004 r straty wynosiły 915,1 mln złotych. Dziś byłoby to więcej.

32

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

O co tu chodzi?

33

Odp: Nowa wizja Ferenca, ale czy nie za późno?

asasin. O co tu chodzi?
O prawdę, nie tylko historyczną, mój miły Panie, jeśli to twoja płeć, a także o reparacje niemieckiej operacji wojennej zgodnej z planem OST ( niem. General-plan Ost ) z połowy XX w.