1

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Osiedle zalesie jest osiedlem domów jednorodzinnych. Tak zawsze było, i powinno pozostać. Według mnie głównym grzechem prezydentury Ferenca jest tragiczne zarządzanie przestrzenie miejska. Jak mozna wpaść na pomysł, aby wśród małych domków na osiedlu nie w centrum postawić 18pietrowy moloch. To sie w głowie nie mieści. Pasuje jak pieść do oka. Czasem odnoszę wrażenie, ze najwiecej u nas w Rzeszowie do powiedzenia ma lobby deweloperskie niż mieszkańcy.

Zalesie Ci tego nie zapomni Ferenc !!!

3

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Ulica Spacerowa jest za wąska nawet na tą zabudowę co jest. A poszerzyć się jej nie da bo to oznacza wyburzenia na prywatnych działkach. Bez wybudowania całkiem nowego połączenia to ani bloki ani nawet szeregówki na tym wzgórzu nie ma sensu budować.

4

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Ci co zablokowali wieżowce na Zalesiu nie widzieli problemu z pozwoleniem na 45 metrowy kościół na Drabiniance.  Tutaj na Zalesiu co nawet po zdjęciach widać puste działki jak okiem sięgnąć a na Drabiniance w koło małe domki. 2 rodziny mogą się pożegnać ze słońcem w swoich domach bo ściana zamku i baszta zaraz przed domem! Tak to PIS ma dwa standardy.  Deweloperom utrudnia jak się da ale ksiądz może wszystko choć to gabarytowo takie same budynki.

5

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Panie Piotrze czy tu chodzi o radnego Kultysa?

6

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Jeśli zostaną zachowane odległości i budynki nie będą zacieniać i wszystko będzie zgodnie z prawem budowlanym to budynki powinny otrzymać pozwolenie. Dziś ziemia droga.  Nam nie opłaca budować niskie szeregówki i też gorzej się sprzedają jak lokale w bloku.  A tu widzę że i jest droga oddzielająca.  Więc wystarczy około 25-30 metrów odstępu od domu jednorodzinnego i wedle prawa można budować 18 piętrowe budynki.

7

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Ktoś chyba tu udaje dewelopera ale nie udaje mu się ukryć, że się nie zna. Żaden deweloper nie pozwoli na zmarnowanie 30 mm szerokości działki. Na takiej powierzchni zmieści się prawie osobny rząd budynków.

8

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

30 m

9

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Kolego, szkoda dyskutować. Nie widzisz z kim masz do czynienia? Mieszkanka miasta nazywająca siebie Piotr i udająca dewelopera. W 8 minut zamieściła 3 wpisy jeden po drugim. Na kilometr śmierdzi jakimś przydupasem prezydenta z ratusza lol

10

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Nie byłoby tych napięć gdyby były obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego. Ferenc woli się słuchać ślepo inwestorów więc ma konflikty z mieszkańcami. A inwestorzy wiadomo, jak pozwoli im się zarobić milion, to wolą zarobić dwa miliony. Brak debaty, brak kompromisu, brak odpowiedzialnych decyzji. Nawet zwolennicy prezydenta przestają nimi być gdy uderza on w ich sposób życia i mieszkania.

11

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

W Rzeszowie przybywa mieszkańców i głupotą jest słuchć samolubów. Co dzielnica to protesty. Przecież to nien ormalne żeby wszędzie na nic nie pozwalać i nic nie budować

12

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Całym sercem jestem za inwestycją. Czy Kraków czy Wrocław buduje się wysoko i dużo i nie ma problemów. Tylko w jednym mieście takie problemy. Dlaczego ci co już ta mieszkają myślą że tylko oni mają prawo tam mieszkać? Samoluby! Jak puste działki to budować a na protesty nie patrzeć.

13

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Gdy wieżowiec rośnie kaskadowo od 2 kondygnacji do 18 nie potrzeba 30 wspomnianych metrów odległości a 4!

14

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

... no to budować bo 2 piętra nie zacieniają domu z poddaszem.

15

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Miała pani redaktor rację. Spotkanie się odbyło i przyszli mieszkańcy. Ferenc zgłupiał i nie wiedział jak poprowadzić spotkanie. W końcu wstał i poszedł sobie do gabinetu. Cyrk!

16

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Na forum Wyborczej PISUL MAXIMUS napisał:
"...A protestuje raptem 40 osób? Jakim trzeba być samolubem samemu mieszkać na tej ulicy a innym tego samego zabraniać?"
Na forum TWINN geodeta i olo33 też piszą o "samolubach". Idę o zakład że to też Pisul.
Proponuję redakcji sprawdzić ip tego użytkownika będziecie mogli sobie wiele wyjaśnić. Czołem.

17

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Pani Dominiko zrobiła pani dobry ruch tym tekstem. Frekwencja mediów na spotkaniu w ratuszu była pełna smile

18

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Przypatrywałam się prezydentowi na tym spotkaniu i czułam wielki wstyd. Wypowiadał sie prymitywnie, machał przed mieszkańcami pięścią i w końcu niekulturalnie wyszedł. Całkowicie straciłam o nim dobre zdanie.

19

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Oczywiście popieram budowę wieżowców na zalesiu. Czołem

20

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Słyszałam plotkę że jeśli nie będzie bloków to ratusz powróci do pierwszego pomysłu jaki miasto miało na ten teren czyli na cmentarz. Po referendum za/przeciwko połączeniu do miasta mieszkańcy Krasnego zostali bez autobusów MPK tu się podobnie zapowiada.

21

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Większosc developerów w Rzeszowie buduje badziew za duże pieniądze i wszyscy w branży to wiedza że inaczej budujemy dla Rzeszowian a inaczej dla Krakusów czy Wrocławian.
We Wrocławiu nikt by nie pozwolił na wrzucenie w osiedle domków jednorodzinnych kloca na 18 pięter... tak się buduje od lat na wschodzie Rosji nie w Polsce a tym bardziej Europie.
Ludzie jednak głupi na Podkarpaciu da się im wcisnąc wszystko

22

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Jestem mieszkańcem ul. Spacerowej. Powiem tak. Protestuje jeden lekarz i prawnik. Reszta się cieszy że im poszerzą drogę a na parterze zrobią sklep z piwem i będzie blisko. To ogrooooomny teren. Tam nie jeden nie 2 ale kilka wieżowców spokojnie się zmieści. Będąc mieszkańcem tej ulicy mówię budować i nie patrzeć na ludzi co biją pianę.

23

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

@ ojciec bliźniaków nawet nie wiesz gdzie jest Spacerowa. Ja w przeciwieństwie do ciebie byłem na tym proteście i znam tych ludzi. A lista podpisów protestujących przeciw wieżowcom ma 300 nazwisk. Schowaj się lepiej w swoim gabineciku i wymyślaj mądrzejsze wpisy bo szef ci nie zapłaci za takie głupie trollowanie.

24

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Daj na luz Yuio... "ociec bliźniaków, deweloper czy inna mieszkanka Zalesia" to ten głąb pisul... Nie ma co oliwić gnoma. ;-)

25

Odp: Z kim nie chce się spotkać Tadeusz Ferenc?

Bezsens zeby w kapitalizmie ten co ma gotowke nie mogl na swojej dzialce budowlanej budowac bo ktos sasiadom obiecal zoo na cudzym. To jakis kabaret?