26

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

@ conior nie przesadzaj. To tylko paru krzykaczy z komitetów poszerzania miasta i aktywistów Niedorozwoju Rzeszowa. Ale i im się kiedyś skończy. Zdrówka.

27

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Mieszkałem kiedyś na Drabiniance i szybko się przeniosłem. Im bliżej zalewu tym więcej wilgoci i komarów. Żadna rewelacja.

28

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Kto wymyślił takie pokraczne dojazdy do budynków 3 i 4? Lepiej było zaplanować parking bliżej Kwiatkowskiego a nie przy samym ciągu pieszym. Sprawia to trochę wrażenie jakby deweloper w 5 minut to sobie zaprojektował. Dość słabe to jest.

29

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Tomek a ja właśnie dla wody przeniosłam się z baranówki. Lepiej mieć widok na żwirownie strug i wisłok niż na droge auta i inne bloki

30

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Jak się patrzy na mapę naprawdę niewiele już z zalewu zostało. Zarośnięte i zamulone że tragicznie to wygląda. Problemem nie firma co chce na działce budowlanej budować a raczej że ekolodzy zabraniają odmulić Wisłok. O tym piszcie z podobnym obużeniem. Bo ten news jak tu ktoś napisał to bicie piany

31

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Zalejmy cały Wisłok betonem. Będzie można wtedy i samochodem gdziekolwiek go przejecheć i problem zniknie. Razem z całą atrakcyjnością tego terenu.

32

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Tak, tak, doskonały pomysł. Zalejcie w Rzeszowie wszystko betonem a ludzi zapakujcie w bloki z wielkiej płyty. Będzie innowacyjne kamienne miasto. Ferenc widział takie w Egipcie. A zieleń zostawcie tylko w formie nadruków na kontenerach śmieciowych. Nagroda zjawisko roku w Polsce murowana. Przyda się do kolekcji gospodarza miasta. Jeśli nie można powstrzymać niszczenia miasta to przynajmniej niech będzie sławne. Całe szczęście można mieć jeszcze własny dom i ogródek gdzie panuje znacznie zdrowszy klimat.

33

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Mąż wraca z Anglii. Piękna lokalizacja. Długo żeśmy szukali. A tu przez przypadek wypluło mi gogle news. Już wiem gdzie kupimy mieszkanie. Bardzo dziękuje za artykuł. Oczywiście w większości to bzdury ale ważne że ludzie którzy chcą się osiedlić w Rzeszowie mają wybór.

34

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Moja droga, gdyby mąż naprawdę wracał z Anglii i naprawdę byście tak długo szukali dobrej lokalizacji, to nie ogłaszalibyście na forum chęci zakupu. Coś pachniecie mi nieprzyjemnie ratuszem smile
A może to radny Fijołek nie ma co robić w pracy i broni w internecie na wszystkie sposoby swojego prezydenta? Jakoś dziwnie podobne są niektóre wpisy wink

35

Odp: Ofensywa deweloperów nad Zalewem

Widok z balkonu na laski w 2 częściowym bikini i 3 minuty w klapeczkach na plaże? To będzie sukces komercyjny. Sam przytuliłbym kawalerkę 30m2 z pokojem hobby sypialnią. Ta inwestycja to jak z kremówkami. Znasz kogoś kto nie lubi kremówek co jak mu powiesz: „Ej, chodźmy na kremówki”, to mówi „Nie, stary, nie lubię kremówek”.