26

Odp: Co dalej w ratuszu?

Widzę, że nastroje niepotrzebnie niektórych ponoszą. Jeśli mówiłem - do roboty i mniej gadania, to właśnie po to żeby nie skupiać się na pustej krytyce ale żeby coś wartościowego robić. Za to też cenię prezydenta. I pana również panie Pawle. Szkoda takich emocji.

27

Odp: Co dalej w ratuszu?

W ratuszu nic się nie zmieni. Tak mnie się wydaje. Zastanawiam się natomiast jak to długo bedzie trwało. Tajemnicą poliszynela jest poważna choroba prezydenta i konieczność coraz częstszych wyjazdów do kliniki w Warszawie. Jego senatorowanie miało pomóc w przeciwdziałaniu chorobie a nie jakimś planom politycznym. Niektórzy sądzą że rozsądek każe mu zrezygnować przed końcem kadencji.

28

Odp: Co dalej w ratuszu?

A to jest ważniejsze niż myślisz. To interes takich panów jak Stopa, Chłodnicki, Kadłuczko, nie mówiąc już o wiceprezydentach. Oni wszyscy martwią się o pracę. W nosie mają "senatorowanie" szefa. Myślę że nieprzypadkowo rozpuszczono plotkę w urzędzie miasta o pisowskiej miotle która zwolni 200 osób. No i wielu w to uwierzyło i zagłosowało przeciw szefowi smile

29

Odp: Co dalej w ratuszu?

Dziś rano strona twinn nie działała. To jakiś atak hakerów wink czy tylko zwykłe problemy techniczne?

30

Odp: Co dalej w ratuszu?

Kto to wie? smile