1

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Za namową przyjaciół i w ich towarzystwie wybraliśmy się z mężem na spektakl TRZY SIOSTRY, mąż który raczej jest fanem sportu był zaciekawiony i choć miałam takie obawy, nie nudził się zupełnie. Jak wychodziliśmy z teatru, to powiedział, że chętnie jeszcze kiedyś wybrałby się do teatru. Jak to mawiają młodz - szczęka mi opadła jak usłyszałam co mówi mój osobisty małżonek. Ja zaś byłam spektaklem zachwycona, świetna scenografia no i gra aktorów. Wszyscy zagrali wybornie ale najgorętsze brawa dla pani Małgosi i Pana Roberta. Wspaniali aktorzy i wciąż w formie. Moje gratulacje.

3

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Nie wiem czy te premiery studenckie to dobry kierunek? Byłem i mam mieszane odczucia. Wolałbym po prostu przyjść na spektakl i wyjść, tak jak zwyczajny widz. Wykładów i dyskusji to mam dużo na uczelni, a rozumiem, że teatr to ma być rozrywka, nawet jeżeli ta nieco z wyższej półki.

4

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Teatr zaczął się zmieniać jeszcze za dyrektora Cabana, niestety teraz trudno stwierdzić w jakim punkcie byłby obecnie gdyby Remigiusz Caban nadal rządził? Już się tego nie dowiemy...

5

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Koledze studentowi polecam posłuchania rozmowy, chyba dyrekcja już to odkryła, że studenci nie mają ochoty na dyskusję po spektaklach 😜

6

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Szkoda, że zamknięto kawiarnię przy teatrze. To było fajne miejsce na spotkanie przy kawie i rozmowy po spektaklach. Czy jest szansa na to, że będzie tam jeszcze kiedyś jakaś gastronomia?

7

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

To fajnie, że udało się w końcu komuś tchnąć jakiegoś twórczego ducha w to miejsce. Myślę jednak, że to właśnie teraz czeka ich największa próba. Zrobili coś by o teatrze mówiło się w kontekście sztuki jaka się tam pojawia. Teraz nie dość, że trzeba będzie to utrzymać, to jeszcze postarać się bardziej, by nie utracić nabitych punktów. Życzę całej tej trupie powodzenia, mnie jeszcze nie skusili do przekroczenia progu tego teatru. Może wydarzy się to w tym sezonie?

8

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

czym się tu zachwycać???? Ja tam nie słyszałem, żeby ktoś w moim środowisku zachwycał się Siemaszkową. W ogóle uważam, że w naszym nieście nie ma specjalnie ciekawej sceny teatralnej. Wiem co mówię, bo przespacerowałem się po paru teatrach. Moje wrażenie, każdy ma inne. Jak dla mnie szału nie ma... W ogóle w tym mieście niewiele ciekawego w kulturze się dzieje, szkoda bo jest potencjał, ale nie wiem czego brak, że nie ma ruchu...

9

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Te Jakubek, coś ci się teatr pomylił z lasem. Ty lepiej nie spaceruj tylko idź na serio do tego teatru smile

10

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Najciekawsza zapowiedź to plany na rozbudowę teatru. Nawet Tarnów i Radom Maja nowocześniejsze sceny! Tylko czy działki u nas starczy i czy nie wyjdzie prowizorka????

11

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Wczoraj byłam na premierze sztuki "Romantyzm nowe oczyszczenie", który kilka miesięcy temu widziałam w podziemiach Rzeszowa. Moim skromnym zdaniem, gdyż nie uważam się za wyrafinowanego krytyka teatralnego, to przedstawienie dużo bardziej podoba mi się w teatrze.

12

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

Miałam właśnie napisać to samo co kobieta, jak dla mnie także lepiej ten spektakl prezentuje się na scenie teatru.

13

Odp: Tym razem Teatr Siemaszkowej wyszedł z podziemi

O jejku! Kobieto Joanno! Co za zgodność własnych poglądów wink