1

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

No rzeczywiście skandal! Aż strach podzielić się jakimś pomysłem w urzędzie. Najlepszą decyzją miasta byłoby dać kasę, wyznaczyć jedną osobę na stałe do współpracy z Panią Adamską, a resztę organizacji oddać jej. Adamska odpowiadałaby za wszystko, a miasto cieszyłoby się z dobrej promocji swojego wizerunku. Wilk syty i owca cała. Jak rozumiem z rozmowy tak było na początku? Niestety smutna prawda jest zawsze taka sama, jak ktoś chce udoskonalić coś doskonałego, to wiadomo, że spartoli :-(

3

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Jakoś postępowanie rzeszowskiego ratusza mnie nie dziwi. Jak pozna się ludzi, to można łatwo przewidzieć jak się zachowają.

4

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Festiwal jest miejski od poczatku. Taka była jego nazwa. Nie ma co pisac na forum o zachowaniach ludzi z ratusza bo niby co jest takiego przewidywalnego.

5

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Skoro było źle od dawna, to czemu Pani Adamska reaguje dopiero teraz? Można było wcześniej zgłosić problemy z niedogadywaniem się z Maską do  działu promocji i nie byłoby teraz takiej akcji...

6

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Bo może babka ma klasę? Nie robiła afery, bo zaciskała zęby jak były jakieś spięcia i robiła swoją robotę. Najważniejszy był festiwal, a nie sprzeczanie się kto ma w czym rację.

7

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Nie wiem jak było i jak jest ale życie mnie nauczyło, że kij zawsze ma dwa końce. Szkoda, że wywołana do przysłowiowej tablicy Maska milczy. Wypowiedź tego pana dyrektora na FB, to dla mnie trochę niepoważna akcja jak na taką instytucje jak miejski teatr. Powinien pogadać z Adamską, a potem zwołać konferencje dla mediów. Widać, że problem jest i trzeba go jakoś rozwiązać, tymbardziej że już drugie medium porusza ten temat. W końcu chyba najważniejszy w tym wszystkim jest ten festiwal, szkoda żeby się posypał.

8

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Dlaczego mnie to nie dziwi. Niejedna fajna impreza czy inicjatywa oddolna padła jak tylko przekroczyła pewien próg... W innych miastach doceniają ludzi z pasją, chęcią do działania i oryginalnymi pomysłami ale nie tutaj. Ech...

9

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Ferenc wszystko może. To jego miasto i wszyscy mają się słuchać jego decyzji lub jego urzędników. Adamska popełniła błąd wchodząc w kontakty z miastem. W takich kontaktach człowiek zmuszony jest przyjąć tylko jedną pozycję. Domyślcie się jaką.
lol

10

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Ja tam nie wierzę, że Pani Aneta jest w 100% poszkodowaną i bez winy. Może zamiast lecieć z tematem do prasy, trzeba było się spotkać i bez niedomówień walnąć kawę na ławę, nawet dać sobie  po gębie i się dogadać. W to, że urzędasy nie kumają kultury jestem w stanie uwierzyć, ale że ludzie kultury nie potrafią się zupełnie porozumieć, w to jakoś ciężko mi wierzyć.

11

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

@ Tomasz. Masz rację, problem tylko wtedy, kiedy dwie panie, dyr Szela z Maski i dyr. Adamska z Przedmieścia próbują coś razem zrobić. Pokaz mi dwóch artystów którzy bez mrugnięcia okiem podzielą się po równo sławą po sukcesie ich koprodukcji smile

12

Odp: Skandal! W tym roku imprezy raczej nie będzie. Będzie sąd?

Właśnie o to chodzi. Przypomnijcie sobie jak na uroczystości tegorocznego festiwalu zbierała gratulacje na scenie dyrektorka "Maski". Nie usłyszałem żeby podzieliła się tym splendorem z panią Anetą. Nic dziwnego, że teraz chce sama szefować. Nic tylko zazdrość i zawiść.