1

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Nawet nie wiedziałem, że tyle teatrów działa w Rzeszowie. Jestem w szoku i pod dużym wrażeniem tych propozycji. Jak usłyszę teraz od kogoś, że nie ma na co iść do teatru, to pierwszy mu nagadam!

3

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Podoba mi się jak zmienia się Siemaszkowa. O ile nikt (polityczny) znowu nie dokona zmiany na tym stanowisku, to wróżę teatrowi świetlną przyszłość. Tylko może nie należy wszystkich działań kierować na młodych. To grupa społeczna, którą można ująć, tylko z wierności bywa różnie... Trochę mi się nie podoba to, że wszyscy tak predystynują młodość, zapominajc, że starsi także lubią być doceniani i rozpieszczani.. ;-) .

4

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Zgadzam się, Teatr Siemaszkowej w końcu się budzi z głębokiego snu. Moim zdaniem przesłali z 20 lat (jak nie więcej)

5

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Teatrów rzeczywiście ci u nas dostatek smile

6

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Pani Basiu, słowa uznania. Wspaniały nowy przewodnik po naszych scenach.
smile

7

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Serce rośnie jak się czyta i słucha ilu ludzi z pasją do sztuki  mamy w Rzeszowie. Chętnie zobaczę teatr tańca, nigdy nie byłem na tego typu sztuce, ciekawe czy mi się spodoba? ;-)

8

Odp: Wielka oferta teatrów na nowy sezon

Szkoda tylko, że tzw. edukacja nieformalna ma tutaj ciągle... na Tarnicę, a nigdy - w drugą stronę. Po pięciomilionowym odwiedzającym w CN Kopernik - TVP publikowała mapę, na której zaznaczono istniejące i projektowane placówki na terenie kraju. Nasz region (w zasadzie: na wschód od linii Wisły) to CZARNA DZIURA...