1

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Jak PO chce zmieniać na lepsze Rzeszów to niech najpierw zadba o wygląd kamienicy w której działa. Budynek ładny zabytkowy a oni poobwieszali ją paskudnymi reklamami.

3

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Artykuł lobbinguje w sprawie Deca a on tak samo marny jak pozostali.

4

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Platforma w całym kraju dogorywa... Na Podkarpaciu przedstawiciele tej partyji uprawiali nieróbstwo najwyższej klasy, a teraz nagle bagnet na broń i bedo walczyć. Nie wiem czy to totalne oderwanie od rzeczywistości, rozbrajająca beztroska,  naiwność czy zwykła głupota. Przypadek beznadziejny jak cała platforma. Jeśli do tego dołoży się ustawki na listach, w tym gloryfikacja farbowanych kumotrów jak Kamiński - mamy obraz dziadostwa najwyższej próby... I tradycyjny ubaw po pachy...

5

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

8 lat rządów PO i zaczyna brakować prądu. Dziadostwo. Pod koniec tygodnia pewnie zaczną wygaszać lodówki w hipermarketach. PO nie miałaby żadnych szans w Rzeszowie.  Pisze - nie miałaby… ale będzie miała.  Pis w Rzeszowie to Szlachta i Kultys. A ci panowie ciągną pis pod lód.

6

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Dec ostatnio stracił rozwagę. Jego atak na zabudowę nieużytków w śródmieściu przez mieszkaniówkę i sklep meblowy było szaleństwem. Wymyślił że mają być biurowce. Inwestorze buduj biurowce bo ja tak chcę, nie interesuje mnie twój biznesplan ja mam dla ciebie lepszy - biurowce.
Takie kierowanie sprawami miejskimi nie zyskuje mu dobrej opinii. To nie czasy kiedy na hasło "inwestor prywatny" większość obywateli krzywiła się z niesmakiem. Inwestor jest dobrodziejstwem i politycy nie powinni tego lekceważyć.

7

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Platforma straciła zaufanie jak wiele innych partii wcześniej. Kto pamięta olbrzymie sukcesy a potem upadki AWS, albo SLD? Teraz kolej na platformę. Tyle że wcześniej czy później inna partia następców Geremka, Michnika i Tuska ją zastąpi. Polską polityką kieruje się z cichych gabinetów i ogół nawet nie podejrzewa, jakie osoby rozdają karty.

8

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Platforma rzeczywiście tonie. Dla Ferenca cały paradoks polega na tym, że cztery lata temu przegrał do senatu, bo nie uzyskał poparcia PO, a w tym roku może przegrać, bo o takie poparcie się wystarał smile

9

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Zgodnie z kodeksem wyborczym wybory przedterminowe muszą się odbyć w ciągu 90 dni od dnia wystąpienia ich przyczyny. W artykule napisano nieściśle o "mniej więcej pół roku".

10

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

PO tonie i nawet przysłowiowe szczury uciekają z tonącego statku. Co tydzień 1 albo 2 osoby. Będzie dobrze jak do wyborów ten kabaret wspierany przez dziennikarzy tvn dotrwa.  Gdyby TV Republika dostało koncesje na dvbt byłoby po PO w tydzień.

11

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Po przeczytaniu artykułu poprostu przekląłem. Doszliśmy już w tej demokracji do takiego dna, że nikt się już nie pyta co szanowne wymienione grono dla miasta i regionu zrobiło. Ważne są już tylko miejsca z większą lub miejszą szansą bycia przy korycie. Te same stare wyjadacze, - ki. Kanapowe towarzystwo, szczególnie z PO od lat okłamuje lokalną społeczność w Rzeszowie. W takiej samej części odpowiada za długi miasta, co i układ prezydencki, kolaborując jawnie już po poprzednich i ostatnich samorządowych wyborach z lokalnym układrm. Co dla tej grupy znaczy przymiotnik OBYWATELSKA. Dla Aborygena i Eskimosa, czytając coś o Polsce, ma chyba większą wartość poprzez nieznajomość stanu faktycznego, niż u lokalnych polityków tej partii.

12

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Po wyborach prezydenckich nagminne były wypowiedzi ze strony PO, iż porażka to wina złej kampanii wyborczej ;-)

13

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Jasiu, twoje komentarze porażają mnie lapidarnością i idącą za tym niemożliwością dojścia do tego, o co ci chodzi smile

14

Odp: Platforma Obywatelska chce walczyć o Rzeszów

Powalcz, powalczy, ale o utrzymanie się na powierzchni. Ostatni sondaż PiS 42 proc, PO 21 proc. W porównaniu z początkami Tuska to już stan geriatryczny smile