1

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Cudo architektury to to ie jest.

3

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

A czego oczekujesz po biurowcach? Takie budynki mają być proste i funkcjonalne. WTC też miały niewyszukaną architekturę.

4

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Ładne. Dobrze że dużo oszklenia i nie ma dużo pustych ścian bo te pokrywają sie szybko szmatami reklamowymi. Jak na Rzeszów lepiej jak dobrze.

5

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Trochę mi się nie chce wierzyć w te kilka tysięcy miejsc pracy. To zbyt piękne żeby było realne. Ale niech powstanie jeden tysiąc to będzie super.

6

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

architektonicznie słabe, szkoda bo chciałoby się coś więcej w tym mieście, coś na czym można oko zawiesić.

Te budynki to takie solidne minimum nic po za tym.

7

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Pięć a nie sześć, jak napisał autorka, wysokich budynków. Ale i tak powstanie kawał miasta. Przynajmniej pasująca do siebie nawzajem architektura. Nie tak jak samotne dwie wieże na Olszynkach w otoczeniu niczego. Słyszałem też, że inwestor zadba o zaplecze dla osób poruszających się rowerami. Naprawdę godne pochwały.
smile

8

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Grafic, właśnie w tym rzecz. Niczego nie oczekuje. Zwłaszcza w rzeszowskich realiach. Dobrze choć jeden taki budynek z nowymi firmami powstanie. Lepszy z tego pożytek niż z cuda architektury.

9

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Super inwestycja. Rzadko ukazują się tak dobre informacje. Trzymam kciuki za inwestora smile

10

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Już teraz wjazd do Rzeszowa od strony Warszawy jest zaznaczony widokiem nowego biurowca. Teraz jak podobnie będzie od strony Lublina, to miasto będzie prezentowało się jeszcze lepiej. Trzeci biurowiec mógłby mieć nawet do 100 m, wtedy całość świetnie by wyglądała.

11

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Plany jak zwykle obiecujące ale skończy się na zadyszce finansowej i okrojeniu inwestycji. Pomarzyć zawsze można jeśli napędzi to klientów na pierwszy etap.

12

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

@ Tomasz @ Szczęki 17 @ Nie znacie szczegółów to nie kraczcie. Inwestycja ma bieżące finansowanie i prowadzona jest w oparciu o długoletni plan inwestycyjny. Sześciu budynków nie zobaczymy zaraz w następnym roku. Będą powstawały sukcesywnie w miarę rozwijania się firm w ramach projektu.

13

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Patrząc na pierwszy z wieżowców materiały elewacyjne sa niezłej jakości. Architektura wygląda na prostą ale jakościowo zapowiada sie ok. Jedyne co nie podoba mi się to przysadzisty kształt. Biurowiec mógł byc bardziej smukły.

14

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Patrzę na tę wizualizację i jakoś nie mogę dopasować do stanu obecnego. Gdzie jest istniejący "Lidl", gdzie Przyrwa i domy bliżej Al. Wyzwolenia? Będą nowe wyburzenia? Ciekawe czy lokatorzy wiedzą smile

15

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Lidla na zdjęciu jeszcze nie ma. Tam gdzie teraz stoi - na zdjęciu jest pusty plac między budynkiem parkingu, Lubelską i kępą drzew. Przyrwa pewnie płynie pod ziemią smile

16

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

A co będzie na miejscu budyneczku, który niedawno został wyburzony? Był tam kiedyś zakład zajmujący się serwisem sprzętu medycznego a ostatnio zdaje się - UM... (na wizualizacji dołączonej do artykułu - w prawym dolnym rogu)... ???

17

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Do tej pory po działkach chodziły kury a w Przyrwie dzieci mogły łapać żaby.
smile
Wreszcie coś się zmienia.
smile

18

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Dlaczego architekci na siłę ozdabiają budynki biurowe. Najlepsze biurowce mają czystą architekturę. Po co są te wypustki, pasy na elewacjach i żółte wstawki?

19

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Jak dla mnie to oba biurowce zaprojektowane są zbyt blisko ulic. Dla inwestora to dobrze ale ja mam wrażenie jakby budynek wychodził prawie na ul Warszawską.

20

Odp: Na Staromieściu powstanie rzeszowski Manhattan

Piękne wizualizacje. I nieżle zaprojektowany budynek