1

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

- Buczak dał się już poznać jako polityk zaangażowany w sprawy Rzeszowa i jego mieszkańców -

Optymizm albo niewiedza. Znajdą się tacy, którzy ośmielą się mieć inne zdanie. Oczywiście kto by się tam przejmował jednostkami, ale należy pamiętać, że to kropla drąży skałę i to właśnie ona potrafi czasem przelać zawartość nawet dużego naczynia. Fizyka jest tutaj nieprzekupna.

3

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Buczak, nie Buczak, wreszcie trzeba zmienić dziadka. Rządzenie w wieku 80 lat to porażka. Decyzje z sufitu są już teraz coraz częstsze.

4

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Rok pomników!!! Buuuhahahahah lol

5

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Odnowienie basenów Rosir to super pomysł. Roboty sa już na ukończeniu i za parę tygodni będzie oddane dla ludzi. A o głupim pomyśle aquaparku radze zapomnieć.

6

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

rzeszowianinie, to uprzejme z twojej strony że przekazałeś nam oficjalne stanowisko rzeszowskiego ratusza.
W sprawie aquaparku mam zdecydowanie inne zdanie.

7

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

A kto to w ogóle jest Buczak? Człowiek jak wielkie X. Ludzie pamiętają że przez radnego z Pis pana Kultysa dzieci nie mają aqaparku i muszą czekać na lato i otwarcie fontanny multimedialnej i podobnie wiedzą że stoją w korku na ul. Kwiatkowskiego bo wojewoda z Pis pani Leniart zablokowała budowę obwodnicy południowej i nowego mostu przez Wisłok. Pis nie ma najmniejszych szans na swojego prezydenta. Szkoda mi pana Buczaka bo dał się podejść mamiony wizją wygranej. A nie osiągnie nawet 2% w wyborach. Będzie świecił oczami za dokonania swoich kolegów i koleżanek z partii. Rzucili niewinne chłopisko na pożarcie.

8

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Starszy już panie, Buczak dostanie 2 % ???
Buczak jest posłem z poparciem tysięcy rzeszowian, Leniart jest wojewoda też nie bez wcześniejszego dużego poparcia ludzi, Kultys od 10 lat jest radnym popieranym przez mieszkańców.
Starszy pan może świata poza Ferencem nie widzieć ale obu wam już tylko emeryturka.

9

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Ja sam dołożę się do pomnika dla Ferenca tylko niech już sobie odpuści kandydowanie. Wystarczy.

10

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Przyjdzie kampania, na ulicach pojawią się bilbordy z twarzą prezydenta ze zdjęcia sprzed 20 lat i jeszcze wymuskanego w fotoszopie. Zobaczycie że ludziska zapomną z jakim piernikiem mają do czynienia i wybiorą go dozgonnie bo dla wielu to wciąż super gość co każdą chwilę poświęca dla szczęścia ludzi.

11

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Baseny odremontowane i to ma być osiągnięcie Stolicy Innowacji? Nie żartujcie.

12

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Pan Jaki z pisu który kandyduje na prezydenta Warszawy już zapowiedział że jak wygra prezydenturę powstaną w stolicy 3 nowe mosty. W Rzeszowie pani Leniart z pisu zablokowała niedawno jeden. I tak w sumie można podsumować jakie szanse ma w Rzeszowie na wygraną pis. I doprecyzuje, pis radzi sobie świetnie z gospodarką z bezrobociem z budżetem i oby rządzili Polską jeszcze długo długo bo są w tym świetni. Ale jeśli chodzi o to co tu wyprawiają lokalni politycy tej partii to głowa mała. Przez panów Kultysa, Fiołka i ostatnio panią Leniart nawet nie będzie jak tu wspomniano 2%

13

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Wynik wyborów skutecznie Buczakowi wybiją politykę z głowy. Szkoda gościa bo nie zawinił a zapłaci za błędy kolegów.

14

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Dlaczego tylko pis ma odwagę zaproponować jakąś alternatywę dla Ferenca? Ja jestem już tym prezydentem zmęczony i chciałbym mieć jakiś wybór.

15

Odp: PiS stawia mieszkańcom ciekawą ofertę

Za zablokowanie aqaparku za zablokowanie obwodnicy w Budziwoju za chęć burzenia ikony miasta i najbardziej rozpoznawalnego obiektu miasta  w Polsce pomnika Wielkiej C. pan Buczak nawet 2% nie osiągnię.