1

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Tak nieprofesjonalnego artykułu chyba jeszcze w życiu nie czytałam.

Jeżeli jest, a raczej chce Pan/-i być dziennikarzem, błagam, proszę się nauczyć pisać i przedstawiać fakty! Tekst jest przesycony emocjami, co jest nie tylko nieprofesjonalne, a wręcz żałosne. W kilku miejscach jest twierdzenie, brakuje dowodów (cytat, źródło, data).
Całość sprawia wrażenie pisanego w chaosie i pośpiechu tekstu na podstawie zaslyszanych jednostronnie informacji. Razi brak wiedzy na opisywane tematy. Brak właściwie konkretnych argumentów za i przeciw dla każdej ze stron konfliktu. Stronniczość artykułu wynika z jego emocjonalności a nie z rzetelnych argumentów.

Dla informacji tylko dodam, ze nie jestem po żadnej ze stron, nie znam tych konfliktów i, niestety, z artykułu również niczego konkretnego się nie dowiedziałam.

Pozdrawiam

3

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

To nie dziennikarz a raczej jak już to "dziennikarz" i to przychylny pisowi. Wojewoda z pisu zabrał miastu pieniądze na obwodnicę i nowy most a teraz pis stara się winę zrzucić na prezydenta. I oni naprawdę myślą razem z tym pożal się Boże "dziennikarzem" że wystarczy powtarzać wielokrotnie bzdury w mediach i ludzie to łykną jak głodny pelikan? Otóż ludzie na tacy głupi jak pis chce. Co do budowy budynków w Rzeszowie i wydawaniu pozwoleń. Za Ferenca Rzeszów rośnie i nowych mieszkanców przybywa i chwała mu za to. Nowi gdzieś mieszkać muszą. A u nas norma że cebula która już mieszka uważa że mieszkać może i owszem ale tylko Ona. Samolubna postawa Polaka cebulaka katolika.

4

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Idą wybory to takiego kręcenia klusek na uszy w takich śmiesznych portalikach będzie więcej. Był ustalony przebieg obwodnicy, był ustalony rodzaj mostu, były wizualizacje mostu ... A pani Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki dostała wytyczne z Warszawy-  zatrzymać Ferencowi budowę mostu bo przed wyborami będzie otwarcie mostu i Ferenc zyska! Tak pis chciał mieć swojego prezydenta w Rzeszowie że posunęli się nawet do tego!

5

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Jestem ojcem dziecka ze szkoły muzycznej W.Kilara i byłem na spotkaniu z prezydentem. Jedno mogę powiedzieć. Niewiele z tych rozmów wynikło. Prezydent wysłuchał nas a potem dał do zrozumienia że i tak chce realizować swoje plany.

6

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Widzę, że ktoś na forum podszywa sie pod mieszkańca Zalesia. Nie znasz człowieku nie tylko tematu ale ignorujesz podstawowe potrzeby ludzi. Nawet na osiedlach z wielkiej płyty sa przestrzenie gdzie można wyjść na spacer czy umożliwić dziecku zabawe. A ty chciałbyś zabudować wszystko od brzegu do brzegu. Powiedz od razu że jesteś od Ferenca lub jakiegoś dewelopera to przynajmniej będzie możliwość szczerej wymiany poglądów. Podszywanie sie pod mieszkańca jest śmieszne.

7

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

To w artykule to nie klub muzyczny a zaadaptowana stodoła kryta papą. Jak najszybciej rozebrać nim dojdzie do jakiegoś zwarcia starej instalacji elektrycznei i będzie kłopot.  Już to widzę jak tacy dziennikarze jak tu zadają pytania jak do tego mogło dojść kto temu winien? Nk i  czy studentom stolica Podkarpacia ma się kojarzyć z zaduchem iskwarem w lecie i chłodem w zimniejsze dni? Jest LUKR jest Pod palmą. I bzdury pisać jak pewnie prosił pis że bo rozebraniu stodoły będzie pustynia.

8

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Na Drabiniance protesty,  na Pobitnym protesty na Białej i w Budziwoju protesty teraz na Zalesiu.  Blokuje cebula budowy obwodnicy,  mostów,  aqaparków,  akademików, wieżowców czy zwykłych niskich domów jednorodzinnych. Moja rada jak ktoś chce mieć spokój niech wypierdala w Bieszczady albo wraca do krów na łojcowizne jak nie umiecie się zachować w mieście.  Miasto musi się rozwijać. Jakim trzeba być ciołkiem samemu mieszkać a drugiemu zabraniać? Wstyd.

9

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Obwodnica planowawna była na tym terenie co pierwsze zaproponował ferenc od lat 80tych. Każdy o tym wiedział nawet ja gdy się staraliśmy o pozwolenie na budowę. Teraz pisać że ferenc wywołuje protesty to głupota albo celowe działanie dziennikarza.  No i czy protesy kilku mieszkańców powinien zatrzymać coś co posłuży kilku tysiącom?  U mnie taka była baba co głośno krzyczała że potrzeba chodnika do kościoła.  Zrobili plan i przyszli pytać czy pozwoli odsprzedać 1 m działki z walącym się ogrodzeniem.  Oczywiście nie pozwoliła. Chodnik tak ale nie na jej. Nie zazdroszcze ferencowi użerać się z takimi mongołami czy to na budziwoju czy zalesiu

10

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Już to kiedyś pisałem ale powtórzę słowo w słowo bo pasuje.
Każda władza deprawuje,
a władza sprawowana 16 lat deprawuje tym bardziej.

11

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

To smutne ja pan Ferenc pozbawia się szacunku ludzi. Kiedyś był dla mnie wielkim autorytetem głosowałam na niego dwa razy. Potem coś się stało i zaczął robić rzeczy które mi się nie podobają. Myśli tylko o swojej wizji miasta ale brakuje w tym zrozumienia dla ludzi. Ktoś powie że to pusty slogan ale na takim stanowisku jakie on ma powinno się przede wszystkim rozumieć i służyć ludziom.

12

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Wczoraj prezydent w ratuszu zaproponował nowy pomysł na budowę nowej szkoły muzycznej. Dwie obecne szkoły zostaną zachowane, a nowa szkoła powstanie niezależnie. Oby tak się stało, choć to spora zmiana koncepcji. Miała być likwidacja 2 szkół i powstanie w ich miejsce nowej dużej a teraz mają być dwie dotychczasowe i trzecia duża. Trochę to nas rodziców zdezorientowało i trudno się do tego odnieść..

13

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Tak się to pięknie złożyło, że w Rzeszowie od 2003 r mamy vice komunizm ze słoneczkiem Podkarpacia na czele z pełnym namaszczeniem starych lokalnych elit i relatywnie dobrym pijarem lokalnych mediów, okupionych zadłużeniem finansowym miasta prawie pod fakt pozbycia się gospodarki komunalnej na rzecz cwaniaków powiązanych z bankami i ... co ciekawe cwaniaków , którzy wykupili tereny w Malawie, by kierownik po przyłączeniu uzbroił  to to we wszystko co z miejskiej kasy się da. To jest ta dbałość o swoich...ludowi papkę medialna się rzuci np fundusz obywatelski , niech latają i się chwalą co to oni nie pozałatwiali u dobrego pana itd.

14

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Innowacyjny pomysł na nadchodzące tygodnie. Wzorem światełek w grudniu, styczniu i lutym ( za ciężką  kasę), przed Ratuszem należałoby postawić wielkie JAJO z możliwością pokolorowania tej pisanki przez mieszkańców. To samo, ale już mniejsze na głównych ulicach i chociażby po jednym  małym jaju po osiedlach. Zebrało by się tych jaj około 50 - 30 Osiedli i 20 głównych ulic. Czas ogłosić przetarg...

15

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

@ Damazy. A wy naiwni uwierzyliście... Jak wyobrażacie sobie zgromadzenie doświadczonej kadry nauczycieli muzyków do nowej szkoły? Z Warszawy przyjadą? Przecież musiałoby to być kosztem dwóch obecnych szkół.

16

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Miejski, to w takim razie budowę trzeciej szkoły muzycznej złośliwie można widzieć jako pomysł na znalezienie pracy przez trzech radnych Ferenca, którzy po wyborach stracą stołki w ratuszu.
Dyrektorem i odpowiedzialnym za klasę muzyki szantowej będzie Sławomir Gołąb.
Zcą dyrektora i odpowiedzialnym za klasy dziecięce będzie Waldemar Wywrocki.
Pół etatu woźnego i nauka klasy czirliderek sportowych przypadnie Witoldowi Walewender.
smile

17

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Psy szczekają karawana jedzie dalej. Jak to ujadacze wytłumaczycie że Rzeszów bez mała jedyny po Warszawie w którym mieszkańców cały czas przybywa? Sąsiedzi Kielce i Lublin co rok to ich mniej. A u nas ludzie chcą mieszkać i wybierają to a nie inne miasto do założenia rodziny! Prawda taka że sukces Rzeszowa ma na imie Ferenc i nawet ujadanie niewiele zmieni. Tylko Wam ujadanie zostało.

18

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

golden locha>złota świnia. Wymieniłeś Kielce i Lublin. To, że miasto Rzeszów się rozwija to żadna zasługa Ratusza. Przez ostatnie 20 lat Rzeszów zaczyna korzystać z faktu, że jest na skrzyżowaniu A 4 i S 19 i dalej w następnych latach będzie z tego korzystał. Na szczęście nie realizowało to miasto, bo jako przykład głupoty można podać przedwczesne przyłączenie Załęża, gdzie niepotrzebnie poszła miejska kasa na budowę łącznika. Kielce i Lublin przystanku takiego, skrzyżowania dwu ważnych europejskich dróg nie mają, no i to lotnisko ze strefą w Jasionce. A TO WSZYSTKO POZA  KIEROWNIKIEM MIASTA - NA SZCZĘŚCIE. Jeszcze jedno - fetysz powiększania - Rzeszów jest większy od Paryża - po co to komu, jak tym co już jest rządzić nie potrafi.

19

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Nie rozumiesz gościu???? Miasto może się i jakoś rozwija ale ludzie mają dość jak ich władza w Rzeszowie traktuje!!!!! Ferenc powinien skorzystać z emerytury!!!!!!!!

20

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Jeszcze zapłaczesz za p.Ferencem gdy zamiast chorego na Rzeszów człowieka z pasją pojawi się taki urzędnik jak no.  Kultys

21

Odp: Prezydent znów wywołuje protesty. Co się dzieje?

Historyk prawa. E tam, cicho być..., będę tęsknić za długami Rausza - całkowita spłata zakończy się jak przejdziesz na emeryturę.