1

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Pierwszy raz od początku rządów Ferenca prawica ma realną szansę na wygranie wyborów. Nawet dla zasady warto przewietrzyć urzędy.

3

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Azazelu nie masz racji. Radny Kultys ciągnie PiS pod lód.
ŻADEN polityk z PiSu nie wygra tutaj wyborów prezydenckich jeśli partia się nie pozbędzie Wielkiego Hamulcowego. I możecie mnie cytować za rok. PiS co wybory wygrywa swojego prezydena swój sejm, swój senat a nikogo nie dziwi że w bastionie pisu nigdy większość rady miasta nie stanowi PiS? No to już wiecie dlaczego.

4

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Gazeta Wyborcza razem z radiem TOK FM zrobili ogólnopolską ankietę - Które z miast najbardziej rozwinęło się w ciągu ostatnich 10 lat: 1 miejsce Rzeszów, 2 Wrocław, 3 Kraków. Pan Ferenc wygra kogo tam nie wystawicie.

5

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Krystyna Wróblewska kandydatem o wysokiej randze? Nie żartujcie smile

6

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

@ prorok Bartek. To pewnie zależy od sympatii i od środowiska. Ja akurat słyszałem wiele dobrych opinii o Kultysie. Jest może dwóch czy trzech radnych w Rzeszowie którzy potrafią prowadzić dyskusję na takim poziomie jak on. Ja uważam że nie w tym rzecz. Ferenc może wygrać po prostu dlatego że jest znany. To magia nazwisk. Ludzie zwyczajnie głosują na ludzi o których coś wiedzą i o których często się mówi.

7

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Ferenc jest znany, co z tego. Ludzie mają go już dość, tyle lat na stanowisku, zadufany w sobie, lekceważy opinie mieszkańców, uwierzył w siebie jako wielkiego przywódcę. Ale to już się kończy. Każdy byle nie on. Miałem nadzieję na przejęcie stanowiska przez Ustrobińskiego bo to rzeczowy człowiek. Ale widać Ferenc nie chce się odspawać od stołka.

8

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Tadek sobie ostatnio nagrabił ale Azrael ma rację, to też zależny od środowiska.

9

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

CZAS NAJWYŻSZY NA ZMIANY. W tym haśle kryje się aż nadto treści aby odsunąć Ferenca od rządzenia. On tylko do znudzenia robi drogi a nawet one przestały mu wychodzić. Bez zmian inne dziedziny będą leżały jak leżą. Człowiek ma już prawie 80 na karku i brak krytycyzmu. Błyskotliwe decyzje się skończyły a teraz marazm. U mnie przegrał w momencie kiedy zrezygnował z budowy RCK. Bez nowoczesnych dworców Rzeszów może mieć nawet 3 autostrady i 6 linii kolejowych a i tak po przyjeździe będzie kompromitacja.

10

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Dużo zależy od stosunku Buczaka do nowoczesnych rozwiązań inwestycyjnych. To związkowiec a to mi się kojarzy z rozwiązaniami socjalnymi. Ktoś wie jakie on ma poglądy w spawie budownictwa albo komunikacji?

11

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Trochę popadasz kolego w stereotypy. Widziałem prezentację Buczaka dotyczącą planowanej realizacji kolei metropolitalnej. Robiła wrażenie. Polecam skrótowy artykuł na tym portalu.
twinn.pl/?idd=6&poz=ml0&show=all&rok=2017&page=10&id=1474&idd=6&poz=ml0

12

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Ale jaki to - Efektowny plan PiS na prezydenturę? Jak gw.rzeszów zrobiła sondaż (z 3 tygodnie temu) i Ferenc ma ponad 70% poparcie. Na prezydenturę jeszcze jeszcze miałby szansę prof. Gajos ale on na uniwersytecie rzeszowskim czesze kasiure i ma politykę w poważaniu

13

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Wyborca zakreślając krzyżyk na karcie wyborczej obok nazwiska Ferenca pewnie sobie zada pytanie kto to jest ten Buczak. Mieszkam w Rzeszowie od ponad pół wieku i jeśli dla mnie to zagadka to tym bardziej nie oddam na niego głosu ani ja ani nikt inny. Pis wyciągnął z kapelusza królika a to za mało żeby wygrać z dziadkiem który co chwile a to rozdaje nagrody za meldunek albo chce sprowadzić pomnik papieża z Francji. Ale są plusy z Buczakiem bo będą oszczędności bo nie będzie drugiej tury. Już w pierwszej będzie reelekcja smile

14

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Oooo... Chyba odezwał się stary student z Lublina Pisul smile
Przed wyborami na prezydenta Polski pewnie tak samo nie znałeś Andrzeja Dudy. Nic nie szkodzi, też wygrał lol

15

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Plany planami a do wyborów i tak w pisie jeszcze pięć razy się pokłócą kto ma kandydować. Tak jak parę lat temu publicznie prali brudy Szlachta i Cypryś.

16

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

W PiS trwa spór czy współpracować z Ferencem czy nie. Nawet jeśli współpraca oznacza podporządkowanie. Jeśli kandydatem PiS będzie Wróblewska to znaczy PiS wybierze koalicję z Ferencem. Przecież ona go popierała w radzie miasta. Jeśli kandydatem będzie Buczak to PiS nie będzie się z Ferencem dogadywać. Prosta układanka.

17

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Dla mnie wszystko to wygląda na emocje działaczy jednego i drugiego obozu. Mam na myśli PiS i Ferenca. Ludzi to mało dotyczy. Wystarczy żeby rządzili bez afer i skandali. Jedyny plus ze zmiany prezydenta to że nowy będzie lepiej żył z Warszawą niż Ferenc i dostanie pieniądze dla Rzeszowa.

18

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Czas na dobre zmiany? Np. takie jak w radiu Rzeszów i regionalnej telewizji? Żarty.

19

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Wiesz Ewuniu, zawsze można zadowalać się rzeszowską kulturą rządzona przez Sieńkę i rzeszowskimi innowacjami rządzonymi przez Ferenca. Cud miut smile

20

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Niektórzy z przedmówców nie myślą racjonalnie. Rzeszów ma najstarszego prezydenta w Polsce to jeszcze chce mieć najbardziej schorowanego. Nawet biskupi w tym wieku odchodzą na emeryturę.

21

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Dajcie spokój z Pisem. Ustrobiński mógłby zastąpić Ferenca.

22

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

PIS = ryzyko nowych rządów.
Ferenc = dużo obietnic i kiepskie pomysły.
PIS = niewiadomy kierunek rozwoju miasta.
Ferenc = wycinkowe rozumienie potrzeb miasta
PIS = kilku logicznie myślących ludzi, nie wiadomo czy akurat ci będą rządzić.
Ferenc = trudno daje się przekonać do dobrych pomysłów innych.
To moje podsumowanie na gorąco. Wolałbym poznać więcej konkretów, same nazwiska kandydatów to żaden wybór.

23

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Zapomniałeś o najważniejszym. Ferenc to przede wszystkim = STARY SCHOROWANY EMERYT. Jego udawany wigor przed kamerami budzi tylko litość. Buczak na jego tle to młody intelektualista. To dobry wybór pisu i może liczyć na moje poparcie. Trzymam kciuki.

24

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Dlaczego piszecie o pisie? O tej partii powinno się zapomnieć!

25

Odp: Efektowny plan PiS na prezydenturę Rzeszowa

Poza tym prezydent Ferenc nie jest emerytem. Wciąż jest aktywny i wciąż pracuje.