1

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

Bardzo wyważone stanowisko, ogólnie ujmując w sprawie rozwoju demograficznego Rzeszowa. Warto by jednak zwrócić uwagę na bariery wzrostu miasta, to jest na fakt rezerw rozwojowych jakie  w Rzeszowie można już zdefiniować i miasto je ma naturalnie w swoim zasięgu . Chodzi przede wszystkim o zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną i inne media. Drugim ważnym pytaniem - to to - jakiego miasta chcemy: o zwartej zabudowie, czy budownictwa indywidualnego, tak zwanego miasta w ogrodzie, bez problemów wynikających z anonimowości  wielkich blokowisk - preferowanych przez deweloperów, co uważam za rzecz naturalną, ekonomicznie uzasadnioną tak zwana zamiana metrów kwadratowych na sześcienne.Czy jednak najlepszą, Na koniec trudne do odpowiedzi pytanie - czym ma być Rzeszów dla swoich mieszkańców - to trzeba już teraz mocno wyartykułować i do tych celów dążyć.

3

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

Bzdury. Sprzedaje się wszystko na pniu co ma metraż mniejszy jak 55m i nie przekracza 4.5 tyś za m2. Kto łapczywy i za szybko się chce wzbogacić to ma jak tu pisze fachowiec kryzys

4

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

@ yoyne. A ty w ogóle przeczytałeś artykuł w całości?

5

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

Wysyp deweloperów jest bo każdy właściciel betoniarki i dostawczaka zwietrzył interes na budowie domów na sprzedaż. Na 1 metrze zarabia się tysiąc złoty a niektórzy nawet więcej. Obliczcie sobie, jak taki majster-deweloper wybuduje raz na trzy lata 5 szeregówek po 150 metrów to ma dochody minimum 250 tysięcy na rok.

6

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

Kupiłem od dewelopera dom w stanie surowym bo chciałem sam zadecydować o tym jak będzie zrobiony w środku. Całe szczęście już dokończyłem budowę ale to była droga przez mękę. Deweloper niestety okazał się mówiąc wprost mało uczciwy. Zanim zająłem się wykończeniem pomieszczeń co było moim celem najpierw musiałem poprawić po nim konstrukcje dachu, kanalizację i odwodnienie terenu. To taka nauczka że w tym biznesie chęć zysku przesłania poczucie przyzwoitości. Pan Rajzer mówił ze oni patrzą krótkoterminowo. To prawda ale zła opinia za takimi ludźmi będzie szła.

7

Odp: Rynek budowy mieszkań czeka schłodzenie

z ogródka Było kupić od dewelopera który istnieje x lat i kilka inwestycji za sobą a nie od janusza szwagra zdziśka który widzi że sprzedaje się wszystko to i oni idą w deweloperke.