1

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

By osiągnąć średnią aktualną 1600 osób zamieszkania to Rzeszowowi brakuje na nowych terytoriach ponad 72 000 nowych mieszkańców. Wówczas Rzeszów liczył by 232 000 mieszkańców Skąd ich brać, chyba że w jasyr z sąsiednich gmin gdzie jeszcze mieszka ogółem 89 000 mieszkańców. Dla 72 000 mieszkańców potrzeba około 18 000 mieszkań - średnio licząc za jedno mieszkanie 250 000 zł co daje wartość ogólną 4,5 miliarda złotych. Uzbrojenie terenu wymaga dalszych nakładów miej więcej tyle samo. Już mamy 9 miliardów na same inwestycje Nowe miejsca pracy dla ok 30 000 mieszkańców licząc tylko po 100 000 zł koszt jednego stanowiska, to dalsze 3 miliardy zł. Ogółem 12 miliardów złotych. Panowie z ratusza czas myśleć globalnie, a nie tylko własnymi ciasno pojmowanymi potrzebami ..

3

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

Budżet obywatelski to hucpa wymyślona swego czasu przez Gazetę Wyborczą. Taki swoisty pic dla maluczkich, by naiwni myśleli że na coś mają wpływ. A kto ma wpływ na cały budżet miasta i to tych trzeba się spytać na co idą horrendalne kwoty, czy słusznie wydawane. Jak sądzę to realizowana jest zasada - po nas choćby potop.

4

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

Średnia aktualna 1600 osób zamieszkania ( w Rzeszowie ), to oczywiście na 1 kilometr kwadratowy.

5

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

Prezes spółdzielni boi się konkurencji i że straci stołek czytaj nic innego nie umie a z zawodu mój mąż jest dyrektorem smile

6

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

Tom, a to nie przez to, że żal trochę czasu gdy decydowało się co dzieje się w ratuszu?

7

Odp: Teraz osiedla wydzierają sobie środki z budżetu

Uit. Jestem bardzo zadowolony z owego czasu - w końcu przełom  tysiącleci. Jak na niespełna jedną pełną kadencję. to coś w mieście po tamtym czasie zostało. Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie,a to bez wielkiego zadłużenia. Nie będę  Szanownemu Panu przypominał ile i gdzie marnuje się obecnie samorządowe i nie tylko pieniądze - Waść wiesz najlepiej.