1

Odp: Galeria: Pisane na murach

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat tego artykułu.

2

Odp: Galeria: Pisane na murach

Ale wtedy było klawo wink Gdzie to jest?

3

Odp: Galeria: Pisane na murach

Obecnie teren ten jest całkowicie zabudowany. Wejście do bunkra natomiast znajdowało się dokładnie w tym miejscu gdzie dziś - mamy wejście do Vasco da Gama. Istotnie jest to klawy obraz naszej codzienności - ale to tylko DOKUMENT. Dokument czasów i obyczajów. Budynki wyglądają inaczej - ludzie niekoniecznie. smile Mamy w archiwum duuuużo takich obrazów, z tej okolicy i innych zakamarków miasta. Cierpliwości. lol

4

Odp: Galeria: Pisane na murach

Ale odjazd. Wygląda jak zaraz po wojnie. Jeszcze to drzewko co ostało się z ruin. Myślałam, to jakieś podwórko lub budynki do wyburzenia.

5

Odp: Galeria: Pisane na murach

Nic właśnie Złotko. Rok 1990. lol
P.S. Jeszcze nie takie rzeczy z tamtych lat, pięknych i nieodległych 90. obaczycie. smile

6

Odp: Galeria: Pisane na murach

i czym tu się chwalić? w galerii fotografii rzeszowa jest takich zdjęć sto razy więcej; żadna rewelacja. wątpię żeby kogos w ogóle takie starocie interesowały. wstyd, że tak kiedyś rzeszółw wyglądał tylko; całe szczęście te czasy minęły. i to wiadomo dzięki komu.

7

Odp: Galeria: Pisane na murach

Te, rzeszowianin, skopiuj jeszcze ze trzy razy ten sam tekst i powklejaj na inne fora. Widocznie kiepsko u Ciebie z polotem skoro się powtarzasz. I uważaj bo pękniesz od tej kryptochwalby.

8

Odp: Galeria: Pisane na murach

boska ta fotka... chcę więcej smile:):)

9

Odp: Galeria: Pisane na murach

"bunkier" jak żywy :-)) tuż przed 13

10

Odp: Galeria: Pisane na murach

"boska ta fotka... chcę więcej"

Już niedługo nasz ulubiony ciąg dalszy. smile Kontynuacja zapowiedziana w galerii, oraz inne:
M.in. - barwne fotografie panoramiczne z widokami fragmentów naszego miasta: nie znajdziecie na nich Tesco, LeClerca, Castoramy. W miejscu gdzie stoi Millenium Hall tylko zieleń i małe budynki. Zaledwie ćwierć wieku lol

11

Odp: Galeria: Pisane na murach

gadasz sam do siebie biedaku. zdaje się że nikogo nie obchodzi to co masz do pokazania; kto przy zdrowych zmysłach będzie się zachwycał odrapanymi ścianami i prl-wskimi ruinami?

12

Odp: Galeria: Pisane na murach

Ja i każdy, kto kocha miasto i pamięta je z przesżłosci:-) Co ci przeszkadza, że ktoś pokazuje zdjęcia miasta?

13

Odp: Galeria: Pisane na murach

Czyli większość ludzi, którzy interesują się historią nie ma jak to malkontencie napisałeś, zdrowych zmysłów. Choć ja się bardziej będę skłaniać do tezy, że to tacy jak Ty są pozbawieni pewnych ośrodków w mózgu. Ot, pisać, żeby atrament nie zasechł. Bo treści to ni dudu smile

14

Odp: Galeria: Pisane na murach

Chyba się ktoś zdenerwował że powstała inicjatywa co potrafi przyciagać publikę ciekawymi pomysłami smile Oby tylko TWINN stanał na wysokości zadania i pokazał naprawdę ciekawa galerię - pisane po murach

15

Odp: Galeria: Pisane na murach

chyba ci się coś pomyliło. nic ciekawego tu nie ma; kilka starych, słabych technicznie amatorskich fotek; ale objawienie!

16

Odp: Galeria: Pisane na murach

Jak zwykle krytykanctwo kwitnie. No cóż. Jak się samemu nic nie ma do zaproponowania to z zazdrości, że samym jest się słabiutkim nie tylko technicznie, trzeba bić w innych.

17

Odp: Galeria: Pisane na murach

NApis na scianie wymiata xD

18

Odp: Galeria: Pisane na murach

Jarmark foto-kolor albo człowiek zbierajacy makulaturę. Tak się wtedy dochodziło do milionów smile

19

Odp: Galeria: Pisane na murach

Wtedy to nie był problem dojść do milionów, bo bułka kosztowła kilka tysięcy złotych, garnitur kilka milionów złotych a małe mieszkanie ponad miliard...

20

Odp: Galeria: Pisane na murach

Ciekawe co by powiedział cudzoziemiec, gdyby zobaczył wtedy okolice takiego np. bunkra? Jak smutno wyglądają te gęby stojące po flaszkę i te poniszczone ściany. Jeszcze spalony pawilon obok. Przecież to przysłowiowa dziura zabita dechami. A przecież to było tuz koło głównego rynku miasta.

21

Odp: Galeria: Pisane na murach

Jak to co by powiedział cudzoziemiec? Zacofany i brudny wschód...
I co? Może nie miałby racji? Bądźmy realistami. Dla nich nie stanowimy większej różnicy, przynajmniej wtedy.

22

Odp: Galeria: Pisane na murach

marne te zdjęcia; tyle hałasu o takie nic.

23

Odp: Galeria: Pisane na murach

A ja właśnie czekałam na takie zdjęcia. Tak właśnie szaro było i dobrze czasami powspominać smile

24

Odp: Galeria: Pisane na murach

I niby o czym to wszystko świadczy? W powietrzu czuję tezę ogłoszoną za chwilę na waszym forum: To wszystko zmieniło się w Rzeszowie dzięki długoletnim rządom prawicy. A prawda jest taka, ze dzisiaj nasze miasto kwitnie dzięki Tadeuszowi Ferencowi. Ha.

25

Odp: Galeria: Pisane na murach

"Rzeszowianin> I niby o czym to wszystko świadczy? W powietrzu czuję tezę ogłoszoną za chwilę na waszym forum: To wszystko zmieniło się w Rzeszowie dzięki długoletnim rządom prawicy. A prawda jest taka, ze dzisiaj nasze miasto kwitnie dzięki Tadeuszowi Ferencowi. Ha."

"kwitnie" to doskonałe stwierdzenie, prezydent Tadeusz F. zadbał, by kwiatków w mieście było na pęczki... Kwitnie na każdym kroku, gdzie nie da się czegoś odnowić, stworzyć, posprzątać - sadzi się bratki i inne różne kwiotki:)