26

Odp: Taka partyjna polityka zaszkodzi miastu

Trochę jednak czym innym jest spór, który może przynieść jakieś nowe koncepcje, nowe rozwiązania, a czym innym bezczelne łamanie obowiązujących, a  zapisanych w Konstytucji ustaleń. A potem mówienie: to teraz znajdźmy kompromis. To tak jakby agresor po zabraniu mi połowy mojego terytorium powiedział: proponuję kompromis: oddam ci jedną trzecią tego, co zabrałem.

27

Odp: Taka partyjna polityka zaszkodzi miastu

Panie Andrzeju Decu, Pan to zapewne masz wyższe od wyższego wykształcenie i stąd te mądrości ( nota bene pełne żółci ) na temat TRYBUNAŁU. Zajmij się Pan wreszcie rzeszowskim podwórkiem, bo i tu pachnie hipokryzją od lat, z Pana czynnym udziałem.

28

Odp: Taka partyjna polityka zaszkodzi miastu

Politycy PO uwierzyli że istnieje jakaś idealna wizja ustroju państwa które należny stosować i każde odejście od tego ideału wymaga potępienia. A ja mam proste pytanie z pozycji zwykłego obywatela. W czym Polska rządzona przez KOD i o tym niby idealnym ustroju ma być lepsza od Polski rządzonej przez pis?

29

Odp: Taka partyjna polityka zaszkodzi miastu

"... Są zagrożone nasze podstawowe prawa i wolności... "

Wasze, czyli czyje???

P.S. O koncepcjach lepiej pan nie wspominaj. Nie ma pan żadnej koncepcji. Ani nowej ani starej. Wyniki pana partii wyraźnie to ilustrują... nie od dziś.